Kizlar bu gebelik testi ne bakakmisiniz

Camelya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
12
4
21
Bugün gebelik testi yaptım bir kaç saat bekledikten sonra çok az da olsa pembemsi bir çizgi göründü hamilelik olabilir mi acaba bundan öncede yapmıştım ama böyle olmamıştı şahsen anlayamadım bana yardımcı olun ☺

Merve

Yargı dağıtırım 🙌🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
8.729
24.424
28
Bazı testler yapabiliyo bunu. Yarın sabah ilk idrarla tekrarlayın. 🤗

Gkyzu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2019
1.367
532
26
Ben gebe degilken 1 gece de beklese ayniydi negqtif testi tekrarlayin koyulasir gun gectikce gebelik varsa

tugcekb

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
2.495
3.010
28
Bugün gebelik testi yaptım bir kaç saat bekledikten sonra çok az da olsa pembemsi bir çizgi göründü hamilelik olabilir mi acaba bundan öncede yapmıştım ama böyle olmamıştı şahsen anlayamadım bana yardımcı olun ☺
10 dakikadan sonra cikan cizgiler gecersiz canim saglikli sonuc alabilmek icin testi ilk idrarla tekrarlayin gebelik varsa birkac dakika icerisinde 2. cizgi cikar zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-01-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 182 gün kaldı.

Bebeğiniz artık oldukça aktif hareket ediyor ve hareketleri artık yeni doğmuş bir bebek gibi daha akıcı ve yumuşak. Bugün gebeliğinizin üçüncü ayını doldurdunuz. Eğer hala karar vermediyseniz, bebeğiniz için isim aramaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek için Ali Galip, Kız bebek için Safiye Sultan :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kbradlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
79
25
Ben gebelik testine çift çizgi görüp hastaneye koşup eli boş dönenlerdenim :/
Bence ufacık belirtide test yapılması ve kan verilmesi gerekmez sanırım akışına bırakmak gerek

Nurtemel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
25
42
21
Kızlar bakarmısınız 5 gün geciktim sabah test yaptım yaklaşık 2 saat sonra test çizgisine kadar açık pembe renk oldu bilen var mı
Canım bu gebelik testlerinde ilk yarım saatten sonrası dikkate alınmamalıymış yani birkaç gün sonra tekrar denemelisin bende henüz yapmadım testi. İnşallah mutlu haberlerle döneriz 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-12-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

beyazmelek58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
304
140
30
Canım bu gebelik testlerinde ilk yarım saatten sonrası dikkate alınmamalıymış yani birkaç gün sonra tekrar denemelisin bende henüz yapmadım testi. İnşallah mutlu haberlerle döneriz 🥰
Adet olacakmışım gibi de sancı var zaten yine olmadı hakkında hayırlısı inş sen mutlu haber alırsın cnm 🤲

Nurtemel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
25
42
21

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-12-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt