kızlar çok acil bakarmısınız

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam kızlar 15 haftalık hamişim vajinadakaşıntı vardı doktorum gyno travogen ovül adında bi ilaç verdi dün gece kullandım şuan çok kötüyüm vajina içinde etrafında şiddetli yanmalarım var kullananlar varsa lütfen yardım ne yapmslıyım bebi,şe bizararı olurmu

civcivim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
selam kızlar 15 haftalık hamişim vajinadakaşıntı vardı doktorum gyno travogen ovül adında bi ilaç verdi dün gece kullandım şuan çok kötüyüm vajina içinde etrafında şiddetli yanmalarım var kullananlar varsa lütfen yardım ne yapmslıyım bebi,şe bizararı olurmu
canım yaşamadım ama mantar olmuş herhalde sende doktorun verdiği ilaca göre yan etkilerini bi oku istersen bebeğe zararı olacak olsaydı doktor vermezdi zaten.yinede bir sor istersen bir çok kadın hamilelik döneminde mantar olabiliyor.geçmiş olsun.

civcivim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
belki kaşımaya bağlı aşınma olmuş olabilir yanma o yüzdende oluyor olabilir.

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
şimdi vajinada şişlik oluştu çok kötüyüm doktorada ulaşamıyorum kızlar lütfen yardım çok korkuyorum

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bnde kullandım mantar ilacı o canım ama bana hrhangi bir yan etki yapmadı fitil değil mi kullandığın döl yatağına bırakılan...?

meryem hazal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
güzelim travazol diye bir krem var ben hep kullanıyorum fitile gerek yok hemen geçer bebeğede hiçbir etkisi yok hadi geçmiş olsun

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bnde kullandım mantar ilacı o canım ama bana hrhangi bir yan etki yapmadı fitil değil mi kullandığın döl yatağına bırakılan...?
evet fitil çok kötü korkuyorum ya ezaneye daniştım ya vajinadan kullan dendi aynısını uyguladım neden şişti acaba

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
korkma sakin ol.bekle dr.una danıış ama bence kötü bi şey olmayacak.bana idrar yolu enfeksiyonu için bverdi akıntı şikayeti ile gittim.mantarda kullanıldıktan sonra bu tip durumlar olabbilir eğer dr.a ulaşamazsan eczaneye git bir sor

snookie

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
130
dr un hamile olduğunun bilincinde verdiyse bir sakıncası olacağını sanmıyorum...
ama şişlikten bahsetmişsin çok rahatsızsan acile de gidebilirsin...

Yukarı Alt