Kızlar cok kötüyüm saclarım??

yenGEnC

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
5.720
15.538
Gerçek saçına yakın,koyu bir renge boya ve daha da dokunma.
Benim de permadan 6 ay sonra saçlarım mahvolmuştu. Kaşar peynir gibi uzardi çektikçe :)
Bir kere saçımın kendi rengine boyadım, bir altı ay boyunca çektim o çirkin saçı. Bir de ister istemez permali taraf daha açık renkti, saçımın yarısi kıvırcık yarisi dümdüz falan, rezaletti gerçekten. Neyse ki o zaman hep bana iltifat eden biri vardı da insan içine çıkmaya utanmadim. Tam bir damalı eşek gibiydi kafam:KK47:
Sonra?
Sonra saçım azıcık uzayinca o permanim başladığı/yıpranmış yerden kestirdim. Hem permadan kurtulmak,hem onca zaman boyatmamak saçlarımı eski sağlıklı haline getirdi^^
Tavsiyem budur
Ayrica schwarzkopf'un gliss derinlemesine bakim-yipranmis saçlar için kremi var. O da cidden saci parlak ve güçlü yapıyor. onu da tavsiye ederim. Geçmiş olsun

deryadeniz-99

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
434
370
Gerçek saçına yakın,koyu bir renge boya ve daha da dokunma.
Benim de permadan 6 ay sonra saçlarım mahvolmuştu. Kaşar peynir gibi uzardi çektikçe :)
Bir kere saçımın kendi rengine boyadım, bir altı ay boyunca çektim o çirkin saçı. Bir de ister istemez permali taraf daha açık renkti, saçımın yarısi kıvırcık yarisi dümdüz falan, rezaletti gerçekten. Neyse ki o zaman hep bana iltifat eden biri vardı da insan içine çıkmaya utanmadim. Tam bir damalı eşek gibiydi kafam:KK47:
Sonra?
Sonra saçım azıcık uzayinca o permanim başladığı yerden kestirdim. Hem permadan kurtulmak,hem onca zaman boyatmamak saçlarımı eski sağlıklı haline getirdi^^
Tavsiyem budur
Ayrica schwarzkopf'un gliss derinlemesine bakim-yipranmis saçlar için kremi var. O da cidden saci parlak ve güçlü yapıyor. onu da tavsiye ederim. Geçmiş olsun
canım ben fönsüz durmuyo cok kotu oldu :KK43: ınsallah toparlarım ya

Chickennova

Kendi yıldzlarınzı keşfetmk içn karnlığı beklemeyn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
3.329
4.722
Gecen yaz saclarımı sarıya boyadım malesef saclarım yandı bende kumral alıp boyadım ama tutmadı süreklı boyadım aradan 4 ay falan geldı sımdıde kopuyo bıraz bıraz :KK43: kestırıyorum ama cok kısa yapamam ne yaptıysam bır ıse yaramadı sızce varmı duzelmesı ıcın caresı??
Eczaneden bepanthen+bemiks+evigen iğne + ( çok uygun fiyatları ), soğuk sıkım saf badem yağı ( normal badem yağlarından biraz daha pahalıdır ) alın.
Birer ampul iğnelerden ufak bı kaba kırın biraz badem yağı döküp üzerine karıştırın ellerinizle saçınızın her yerine iplerine uygulayın.
Evli değilseniz yastığınıza havlu sarın uyuyun sabah yıkayın.
Eksta olarak uçlarına da keratin sürün saçlarınız toplar.

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ocak 2010
32.718
75.855
Kopan saçlara pek bir çare yok brezilya fönü yaptırabilirsin keratin yüklemesi de olur biraz uzayıncaya kadar idare eder bence :KK66:

Hifaa

13.10.2015 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
3.277
7.924
Ne yapıcam bılmıyorum beyazlarımda var :KK43:
Kına deneyebilirsiniz eski yöntem ama iyi geliyor zeytin yağı ve ılık suyla karıp boya gibi saclariniza uygulayabilirsiniz (beyaz var dediginiz icin)yada sadece zeytin yağı uygulayabilirsiniz boyamak yerine böyle besleyici yağlar kullan kendine gelsin yıpranmış saçlarınız

Yukarı Alt