kızlar çok üzgünüüüüüüm

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
306
senağlama kızlar oğlum artık beni emmek istemiyo 4 saat aç bıraktım belki beni emer diye ama emmedi bugünden öncede sadece geceleri emiyodu ama şimdi emmiyo sütüde geliyo ama nabıcam ben ya alıştı biberona yeni doğum yapan anneler sakın bebişinize biberondan mama vermeyin neyse kızlar ben uğraıcam emzirmeye ama bu ilk çocuğum acemilik çektim 2 çocuğumu sürekli emziricem 1 yaşına kadar emzirmek istiyodum ya :1no2:

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
senağlama kızlar oğlum artık beni emmek istemiyo 4 saat aç bıraktım belki beni emer diye ama emmedi bugünden öncede sadece geceleri emiyodu ama şimdi emmiyo sütüde geliyo ama nabıcam ben ya alıştı biberona yeni doğum yapan anneler sakın bebişinize biberondan mama vermeyin neyse kızlar ben uğraıcam emzirmeye ama bu ilk çocuğum acemilik çektim 2 çocuğumu sürekli emziricem 1 yaşına kadar emzirmek istiyodum ya :1no2:
benim kızımda emmiyor bende beslenme konusundaki hataları 2 çocuğumda kesinlikle yapmayı düşünmüyorum hakkımızda hayırlısı..

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bebek biberona alışınca memeyi yadırgıyormuş.birde biberonun akışından dolayı daha çabuk doydukları için anneyi emmek istemiyormuş.ben de lohusalık dönemimde hastalandım ve babası baktı oğluma.biberonla besledi 3-4 gün.allahtan alışmadı,çok korkmuştum ozaman.sağıp verin sütünüzü.anne sütü alsın böylece.

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
Benim kizimda ben işe gidince biberon verildiğinden 1.5 aylikken emmeyi birakti pompa ile sağdim verdim 4. Ayin sonuna kadar sadece anne sütü aldi. 5. Ayda süt azaldi ve mama ve ek besinlerle gittik şimdi günde bir defa zor aliyor anne sütünü emmeyive azaliyor süt. Pompa ile ver başka çaresi yok ben emsin diye uğraşirken 7 saat aç kaliyordu yinede emmiyordu inşallah seninki emer

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bende günde 1 defaya mahsus biberonla mama veriyorum lakin almak istemiyor tersine memeyi istiyor fazla sütüm olmadığı için veriyorum yoksa anne sütü ile bir yaşına kadar emzirmeyi düşünüyorum inşallah öyle olur

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Emmek istemiyor diye yılmayın. kendinizi harap etmeyin. Eninde sonunda emecek, eli mahkum. Aç bırakın vermeyin birşey. Sonra kuzu kuzu emecektir. Biraz uğraştırabilir sizi ama emmesi için yapmak zorundasınız.

happyhappy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
belki donemseldir havalar da cok sıcak emzirmek ve emmesi zor ter icinde kalıyorlar
sevgiler

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
Emmek istemiyor diye yılmayın. kendinizi harap etmeyin. Eninde sonunda emecek, eli mahkum. Aç bırakın vermeyin birşey. Sonra kuzu kuzu emecektir. Biraz uğraştırabilir sizi ama emmesi için yapmak zorundasınız.[/QUOTE

gecen ay onu da denedim zorlamıyım kendi alsın dedim kızım 1 haftada 200 gr verdi. bütün ay boyunca toplam 300 gr almış oldu. :çok üzgünüm:

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
gecen ay onu da denedim zorlamıyım kendi alsın dedim kızım 1 haftada 200 gr verdi. bütün ay boyunca toplam 300 gr almış oldu. :çok üzgünüm:

hadi yav, amma inatçıymış senin velet deseneCADIARZU

Şöyle birşey yapsan, azcık mama verip sonra hemen memeyi dayasan, memeye alıştırmak için. Olmazmıkifisfisfis

Yukarı Alt