Kızlar duada buluşalım (4444 tefriciye )

Zeyno19

Rabbi hebli mines salihin
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
8.258
9.546
♥♥4444 Tefriciye Listemiz ♥♥

1. V Vavin
2. Zeyno19 Zeyno19 ♥
3. EbruBL EbruBL
4. @Tospaagtd♥
5. B Bademmm388
6. Hurma99 Hurma99
7. @begonvil1985♥
8. Snigurucka Snigurucka
9. @Saadetim33♥
10. cuel cuel
11. @MelodiminEsi♥
12. @denizimdnz♥
13. @Orkidem♥

Kızlar listemiz bu şekilde cuel cuel arkadasımız için okumaya başlıyoruz namazını kılıp duasını bildirmeden başlamıyoruz okumaya, kişi başına düşen sayımız 💙341💙 yalnızca dua sahibi arkadasımız 11 fazla okuyarak ♥352♥ adet okuyacak ve sayımız 4444 e tamamlanacak eksik yada fazla okumayalım canlar...

Tefriciyeye baslama seklini hepimiz biliyoruzdur bilmeyenler için küçük bir hatırlatma yapayım, güzel bir abdestle 2 rekat Allah rızası için hacet namazı kılıyoruz her ne için başlayacaksak niyetimizi ediyoruz. 21 yada 100 adet tövbe istiğfar ediyoruz, ayetimizi okuyup (ayeti asagıya ekledim) euzubesmele ile tefriciyeye baslıyoruz💙

Bunu yanlızca dua sahibi arkadasımız baslarken bir defa yapacak bitince de aynı sekilde namazını kılıp duasını edecek☺

Dua süresi baslangıcta 3 gun kızlar ikinci yada üçüncü arkadastan sonra hızlanıp 2 gune düşüreceğiz ki herkese hemen okunsun ☺

En gec persembe sabaha kadar kadar bitiyoruz 💙

Bademmm388

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
773
802
Zeyno19 Zeyno19 canım okudum Allah kabul etsin inşallah 🙏 yeni bitirdim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt