Kızlar duada buluşalım (4444 tefriciye )

Tospaagtd

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2016
1.231
1.248
Tamam canım akşam kılıp yazarım
DUAMMM
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et
ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. TUĞÇEYE hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
TUĞÇENİN çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. TUĞÇENİN yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.
Birde cumartesi giriceğim Ehliyet sınavını ilk girişte kazanmam için dua eder misiniz

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
6.908
22.676
♥♥♥TEFRİCİYE LİSTEMİZ ♥♥♥

1. @Vavin
2. @talena
3. @mer_4260
4. @talena annesi
5. @Tospaagtd
6. @begonvil1985
7. @Saadetim33
8. @whiteice67

Kızlar listemiz bu şekilde @Tospaagtd arkadasımız için baslıyoruz okumaya namazını kılıp duasını bildirince baslayalım okumaya, arkadaşımız bildirim yapmadan baslamıyoruz, kişi başına düşen sayımız 💙555💙 sadece dua sahibi arkadasımız 💙559💙 adet okuyacak eksik yada fazla okumayalım canlar...

Tefriciyeye baslama seklini hepimiz biliyoruzdur bilmeyenler için küçük bir hatırlatma yapayım, güzel bir abdestle 2 rekat Allah rızası için hacet namazı kılıyoruz her ne için başlayacaksak niyetimizi ediyoruz. 21 yada 100 adet tövbe istiğfar ediyoruz, ayetimizi okuyup (ayeti asagıya ekledim) euzubesmele ile tefriciyeye baslıyoruz💙

Bunu yanlızca dua sahibi arkadasımız baslarken bir defa yapacak bitince de aynı sekilde namazını kılıp duasını edecek☺

Dua süremiz 4 gün en geç pazartesi gününe kadar bitsin canlar❤
DUAMMM
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et
ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. TUĞÇEYE hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
TUĞÇENİN çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. TUĞÇENİN yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.
Birde cumartesi giriceğim Ehliyet sınavını ilk girişte kazanmam için dua eder misiniz

juliet55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2017
283
482
kızlar ben listeyi burda paylaştım çünkü bu ftmclk arkadaşımızın sayfası olduğu için ilk mesajda değişiklik yapamıyorum ve bazen sayfadaki mesajlar eğer etiketlenmediysem göremiyorum cevap vermem geç oluyor. o yüzden okumaya bu sayfada devam edelim diyorum sizinde itirazınız yoksa eğer tabi.bende bugün başlayalım diyorum @Ceydagvsl arkadaşımız sırasını verdi V Vavin dende ses çıkmazsa 3. sıradaki arkadaş @aselatilgan bugün namazını istiğfarını yapsın bizde başlayalım.
1- @aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
2- @Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
3- @Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
4- @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5- @Jannefel (evlat sahibi olmak için) bat: 12 mart
6- @Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
7- @Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
8- @AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
9- juliet55 juliet55 (evlat sahibi olmak için ) bat: 31 mart
10- @ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
11- @ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
12- @41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı:

13- @Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için)
Kızlar merhaba nasılsınız? Bizim eski ekipten hamile kalan oldu mu? Ben çok bunalıma girdim zor atlattım en sonunda tüp bebek yaptırdım kaliteli 8 adet embriyo oldu 2 adet transfer edildi kalanını dondurdum şimdi sonuç bekliyorum. Diğer doktorlar tarafından çok oyalanmışım sizleri de çok merak ediyorum hepinizi öpüyorum

Vavin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
830
898
juliet55 juliet55 canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah,eski gruptan bildiğim kadar hamile kalan yok ama allah hepimize nasip etsin inşallah ,senide grubumuza bekliyoruz yeniden kendine iyi bak ,olumlu düşün 😘

Yukarı Alt