Kızlar Elma Sirkeli suyu aç karnına içmeyin

E

ebis

Ziyaretçi
Ben bu sirkeli suyu aç karnına içtim banyodan çıkamadım istifar etmekten boğazım yırtılcak sandım aman sakın kızlar aç karnına içmeyin yemek yedikten sonra için benden tavsiye kafamçokkarıştı

M

murmble

Ziyaretçi
benım babam ıctı valla bısey olmadı kısıye gore degısıyo heralde

E

EU1

Ziyaretçi
ben de içiyorum aç karnına. hatta günde üç kere içiyorum. birincisi sabah aç karnına ikincisi öğlen yemeğinden sonra üçüncüsü akşam yemeğinden sonra. hiçbir problemim yok. gerçi kilo kaybım da pek yok. ama olacak. azimliyim:))

S

sevimli melek

Ziyaretçi
meraba kıslar ben yeni üye oldum bende sirke içcektim sbahları ama içer içmez mütiş bi şekilde midem agrıdı bende ılık su içiyorum içine bir kaç damlada limon sıkıyorum inş bi faydası olur

verde

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben günde üç kere yemeklerden sonra içiyorum.tadını çooook seviyorum.gastritim olmasına rağmen midemde anormal birşey olmadı.
:nazar:

putzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben sadece sabahları aç karnına içiyordum ama çok şükür bir rahatsızlığım olmadı ama sadece kokusu çok miğdemi bulandırıyordu bende burnumu tıkayıp öyle içtim

fullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ne ve ne miktarda koydunuz ki yav?
balı çok az fazla koyunca tadı fena olmuo banada bi zararı olmadı.

irem32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende kaç aydır içiyorum bişey olmadı.bünyeden bünyeye değişebilir.

oskeeee26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bene aç karnına sabahları içiyorum sadece gastritim var ama maşallah hiç bişey olmaı:)) iremcim faydasını gördünmü tatlım sen bu içeceğin?

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kızlar bende 1 kere denedım.cın bır doktor 1 haftada enerjı verdıgını saglık kazandırdıgını soylemıstı.ama mumkun deıl.2 yudumda ıptal oldum.zaten sırke hayatta mıdemı bulandıran tek sey....

Yukarı Alt