kızlar hamilemiyim acaba??

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: meleğimsin
arkadaşlar bende bu ay geblik belirtilerinin hepsi var ama inanın psikolojik değil çünkü hissediyorum gögüslerimin ucu çok acıyor ilk defa ve damarlar var mide yanması,baş dönmesi,gaz sorunu sürekli uyku hali,sık idrara çıkma vs. bide geçen burda duymuştum eskide inşanlar hamile olduklarını idrara bakarak anlarlarmış eğer idrarda beyaz tortular varsa hamişsin demekmiş bende bu sabah bi kaba yaptım ve evet tortular çok vardı daha öncede testler için idrarımı yaptığımda hiç olmazdı bugün test alıcam soucu yazarım inşallah hamişimdir yaa...:Saruboceq:

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
canımcım inşallah hamişşindir bu mübarek ramazanda yuce rabbım duysun sesını ve sesmızı güzel haberlerini alırız inşallah darısı basımıza

M

meleğimsin

Ziyaretçi
canım benim sağol yoksun sen uzun zamandır..

ozlmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
inşallah ...
test yapınca haber verirmisin...
merak ederim ben şimdi :)

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım inşallah hamilesindir belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama tabiki sen kendini daha iyi bilirsin

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
canım benim sağol yoksun sen uzun zamandır..
tatıldeydım hayatım yenı dondum pazartesı ıs bası yaptım tatıldeykende ozellıkle gırmedım sımdıde cok sık gırmemeye calısıyorum acayıp psıkolojım bozuluyo cunku aklımdan bebısı cıkaramıyorum burad okudukca belırtılerı 1 ay tum belırtılerı yasıyorum psıkolojık olarak sonra hayal kırıklıgı anlıyomusun canımcım ama senın ıcın dua edıyorum ınsallah hamıs haberını alırız tatalım:emir_bebek::nazar:

E

EU3

Ziyaretçi
İnşallahh hamilesindir.Rabbim gönlüne göre verir inşallah .ama sen yinede fazla kaptırma kendini adet belirtileri ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı gibi.en önemli belirti bence adetin gecikmesi.inşallah güzel haberlerler dönersin :)

M

meleğimsin

Ziyaretçi
kızlarrr test pozitif cuma sabahı tekrar yapıcam öteki biraz daha açık çünkü emin olmadan da kimseye söylemicem test yanlış olabilir mi acaba?

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
inşallah hayırlısıyla hamilesinizdir...a.s.

Yukarı Alt