Kızlar kaktüsüm açtı

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1

kızlar kaktüsüm açtı seneler sonra.... ama bu güzelliğin ömrü sadece 1 gün .çok güzel değilmi.....

Nida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
AY ne güzel benim de ayni kaktüsten pembesi var. bu sene costukca costu. 6. cicegini verecek.Ama dediginiz gibi bu güzelligin ömrü sadece 1 gün.

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Pro Üye
Emoji Skoru
9
Bayıldım bizlerle paylaştığın içinde çok teşekkür ederim..Çiçekleri çok seviyorum özenle bakarım kızlarıma hepsiyle konuşurum..Busene başı eşim bakın çiçek vermezseniz size suda yok güneşte dedi aaa sanki cvp veriyorlar begonya fışkırdı resmen heryeri çiçek kapladı..Çok mutlu oluyorum açtıklarını görünce..

agirRoman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
uffffff amma guzel cicek vermis sende amma bakmissin ki ciceklerini actirmissin cok guzel gercekten

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
onlarla ben çok mutlu oluyorum.ilgileniyorum konuşuyorum.onlarında sevgiye ihtiyacı var ve ben bitkileri çok seviyorum.

Alsebe

Rutbesiz :-)
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Acikcasi ben kaktusun actigini bilmiyordum...:uhm: :uhm:Ogrendim sayende guzelmis,gercekten... :nazar:

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar aslında bu kaktüsü kardeşim denef72 dikti bana. debremden bu yana ben bakıyorum denef72 dede var dı onun kaktüsleri kocaman kocaman oldu ama hiç açmadı çokta merak ediyordu.geçen sene 1 tane açmıştı.benimki yaz kış dışarda ondan açtı diye söyledim kardeşimde dışarı aldı ben öyle söyleyince.onun kaktüsü bozulmuş çok üzüldüm artık ben bundan diker ona veririm a.s.

SKartanesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ay gerçekten harikaaa ya benim de minyatür gülüm açtı çok ilginç bişe değil tabi :eek: ama benim için gurur kaynağı ölmek üzere olan çiçeğimi kurtardım bakmakta olduğum ilk çiçek de sizinle paylaşayım dedim :icecream: bu aradaa bana çinden bi yumurta hediye geldi kırıp tohum ekliyosun ve hergün suluyosun filiz verdi çok mutluyum :dance: üç yaprak falan çıkınca saksıya dikecekmişim :sm_cool:

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
Emoji Skoru
13
kaktüsün çiçek açtığını duymuştum ama hiç görmemiştim.
paylaşımınız için teşekkürler.

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
canım harika oöuş, ne kadar güzel bir mutluluk değil mi, benimkiler de açmıştı, allahım seyretmeye doyamamıştım =)

Yukarı Alt