kızlar karnımda ağrı var

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
kızlar benim karnımda garip bir ağrı var kasılma gibi. ilk gebeliğimde böyle birşey yaşamadım. düşük mü acaba diyorum ama kanamam yok allaha şükür. kanama olması lazım sonuçta dimi bana yardımcı olur musunuz? karın ağrısı normal mi?kafamçokkarıştı

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
evet canım karın ağrısı normal.regli sancısı gibi oluyo aynı,ama normal.bebek kendine yer açıyo tutunmak için.korkma canım için rahat olsun....

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861
karın ağrısı bu haftalarda çok normal..adet sancısı gibi ,heran sökülecekmişsin gibi bir ağrı olur..korkma canım..

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
ilk gebeliğim değil halbuki ama ne bileyim ya Ardada yaşadıklarımı unuttum yada sitede okuduklarımdan çok etkilendim. korkuya kapıldım.yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bendede oluyordu doktor normal demişti.rahim sürekli büyüdüğünden dolayı imiş

Son düzenleme:

dhilek

shizen & senritsu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
yasemin sen ne zaman hamile kaldın. ay şaşırdım görünce, bayağı oolmuş görüşmeyeli o zaman. tebrik ederim arkadaşım.Şeniz hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
sen yine tedbirli ol istersen bi dr. a sor. bana normal geldi durumun ama yinede dr. a sormak daha iyi...

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
yasemin sen ne zaman hamile kaldın. ay şaşırdım görünce, bayağı oolmuş görüşmeyeli o zaman. tebrik ederim arkadaşım.Şeniz hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
sen yine tedbirli ol istersen bi dr. a sor. bana normal geldi durumun ama yinede dr. a sormak daha iyi...

teşekkür ederim dilek. yeni benim hamileliğim daha 6 haftalık. ikisi beraber büyüyecek anlayacağın .biraz erken oldu ama:)).hayırlısı artık. doktora görüneceğim aslında da şu an kadındoğumcu yok hastanede. bizim kadın-doğum servisi tadilat nedeniyle kapalı. ebe bile yok. pazartesi giderim artık bi doktora.2 gündür ağrıyor zaten. görüşmek üzere
a.s.a.s.

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
canim gecmis olsun. onemli bir sey degildir insallah.bizi haberdar et.

Yukarı Alt