Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kizlar karniniz kaçinci haftadan sonra çikmaya başladi

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve akyamm tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : akyamm
  1. akyamm

akyamm Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,

Ben 8+6 hamileyim ve kilo almamama rağmen karnım baya bi çıktı, çok şaşırıyorum daha 2 ayda bu kadar çıkmasına, bu cumartesi doktora gittiğimde ona da soracağıma ama sizlerde de erken belli olan varmı acaba ? ve bu kadar erken çıkmasının nedeni varmıdır ?

2. 3 Eylül 2008
  3. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Ödül Puanları:
    106
    canim seninki daha gibek bebek degil yani..karnin ilk haftalarda biraz siskin olur..bende de oyle olmustu,,ama asil gobegim 14.haftadan sonra kendini gostermisti ...ama kisiden kisiye ,kilodan kiloya degisir tabi...

4. 3 Eylül 2008
  5. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Ben 13.haftadayım 4 kilo aldım ama hamile gibi değilim daha zaten göbekliydim çünkü. Ben de 15. haftadan sonra diye bekliyorum belirgin şekilde

6. 3 Eylül 2008
  7. tubi122

tubi122 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    benımkı 20. haftada bellı olmaya başladı ama kımıne göre hala yokkkk suan da 23 haftalıgızz kızımla.

8. 3 Eylül 2008
  9. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım zayıfsan hemen çıkmaya başlıyor ben 36 bedendim kilo almamama rağmen 8-9 haftalıkken pantalonlarım sıkmaya başladımıştı doktor kişiye göre değişiyor demişti

10. 3 Eylül 2008
  11. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    113
    bende de aynısı oldu canım ben halen aynı kılomdayım ama karnım hamıle oldugumu ogrendıkten 2 hafta sonra baya bı bellı olmustu sebebi ise bagırsaklarda bırıken gaz bı sabah uyandıgında karnın dumduz gorebılırsın aksama da ıkı katı buyuyebılır sonra da zaten buyucek
    benım gıbı 5.ayında 7 aylık hamıs gıbı olur hemencıcık bı hamiş elbısesı alır gıyersın :))
    olsun valla hıc rahatsız degılım cok tatlı bı hamıs oldum allahım nazarlardan saklasın benıde sızlerıde

12. 3 Eylül 2008
  13. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    benim 14-15 haftalıkken belli olmaya başladı.

14. 3 Eylül 2008
  15. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Ödül Puanları:
    106
    İlk aylar gazdan dolayı şişkinlik oluyor... Çoğunlukla 14 haftadan sonra çıkmaya başlıyor ama dışarıdan pek anlaşılmıyor... Ben 21 haftadayım daha yeni yeni dışarıdan anlaşılmaya başladı hamile olduğum...

16. 3 Eylül 2008
  17. EU3

EU3 Ziyaretçi

kızlar bende gecen hafta hamile olduğumu öğrendim ve hiç bir kıyafetime giremiyorum karnımda çok şişti dr a gittiğimizde öğrendim ki 1 haftada 3 kilo almışım yani bu şişlik gaz falan mı inecekmi göbişim :dance:ayyy bende daha ilk haftadan 3 kilo aldıysam vay halime diyordum ilahi ben :roflol:

18. 3 Eylül 2008
  19. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Ödül Puanları:
    348
    12 haftalıkken hamıle elbısesı gıymeye basladım... zayıf ve koca göbeklı bır hamiştim..

5.ayımın sonunda herkes 9 aylık sanıyordu...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.