Kızlar kuaför saçımı yaktı :,(

princes_Pocahontas

♪♪KPSS hedef 85 net♪♪
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
Nasıl oldu cnm saçlar ne alemde düzelme var mı??? Benim saçlarda mahvoldu.... İnternetten bir araştırma yaptım.. keratinli saç maskeleri saçları onarıyormuş.. ve argan yağınında epey faydası oluyormuş... bende int. de doa kozmetik die bi site buldum. ordan 7 tl ye keratinli saç maskesi aldım.... bugün sürdüm bakalım faydası olursa yazarım buraya...

_nurbanu_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.642
sinameki kürünü yavaş uzayan saçlarına kullanabilirsin ben çok olumlu sonuçlar adlım albümümde resimlerimde var saçların daha hızlı uzar emin ol ayrıca yanıklar için yağ bakımları yap yağları benmari usulü ısıtıp saçlarına sür bekletebiliyosan akşamdan sür sabah yıka katı hindistancevizi yağı kullanabilirsin birde saçın nemliyken gliserin sür ve gliss kullanabilirsin saçının uçlarını hafif hafif kes bir kerede kesme istemiyosan
bak birde ayın gelgitlerine göre tarihler var o tarihlerde bakım yaparsan iki katı faydası oluyo ayrıca kesim tarihleride var o tarihlerde kesim yaptığında saç hızlı uzuyo bunları ihmal etme derim
Çok güzel bilgiler vermişsin arkadaşım.bana özelden o kişinin blog adresini verir misin? Hani şu ayın belli zamanlarında saç bakımı yapmak icin. .

beyazmelek43

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Nasıl oldu cnm saçlar ne alemde düzelme var mı??? Benim saçlarda mahvoldu.... İnternetten bir araştırma yaptım.. keratinli saç maskeleri saçları onarıyormuş.. ve argan yağınında epey faydası oluyormuş... bende int. de doa kozmetik die bi site buldum. ordan 7 tl ye keratinli saç maskesi aldım.... bugün sürdüm bakalım faydası olursa yazarım buraya...
valla canım saçlarım düzeldi gibi o kötü görüntüsü gitti bakalım ama burda yazılan kürler ve bakım önerileri iyi geldi dahada kullanıcam eylül ekim gibi bırakmayı düşünüyorum o zamana kadar dahada düzelir herhalde.Hmm demek keratinli saç maskesi fiyatı aslında uygun sana faydası olursa bende kullanırım umarım saç maskesi işe yarar bilgileri sabırsızlıkla bekliyorum...

ilaykuafor

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba Bemix evigen bepanten ampul ve 100cc bademyağını karışım haline getirip haftada ikikez saclarına maske olarak uyluga ve bol suyla durula.Şanpuan olarak organix argan şanpuanı kullan ve haftada bir kez argan yağı serumu sac diplerine ve uclara ugula durulamana gerek yok,kısa sürede sacaların toparlanır güzellikler dileriz… ayrıca sitemizi ziyaret edip konu hakkında bilgi alabilir danışabilirsiniz :KK45:

Son düzenleyen: Moderatör:

princes_Pocahontas

♪♪KPSS hedef 85 net♪♪
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
valla canım saçlarım düzeldi gibi o kötü görüntüsü gitti bakalım ama burda yazılan kürler ve bakım önerileri iyi geldi dahada kullanıcam eylül ekim gibi bırakmayı düşünüyorum o zamana kadar dahada düzelir herhalde.Hmm demek keratinli saç maskesi fiyatı aslında uygun sana faydası olursa bende kullanırım umarım saç maskesi işe yarar bilgileri sabırsızlıkla bekliyorum...
cnm mrb..... keratinli maske ve argan yağını kullandım fakat bir er kutu daha almadğma pişman oldum.. epey iyi gedi hatta bi daha boyadım saçımı.... yine sipariş vercem fiyatları cazip çünkü

CharliBrown

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşım çok geçmiş olsun gerçekten şanslısın ki sadece uçlarını işlem yaptırmışsın tamamına yaptırsan çok daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirdin. Bizde arkadaşımla kuaföre yaptırmak yerine kendimiz boyama ve açma işlemi yapalım derken açıcı süresi iyi ayarlayamadık ve saçlar tiftik tiftik oldu neredeyse kuru ve mat bir hal aldı hatta ıslakken sünmeye başladı. Hemen internetten araştırma yapmaya başladık nasıl onarırız saçları diye bir sürü firma bir sürü marka arasından en çok aklımıza yatan keratin yüklemesi oldu. Çünkü saçlarımızın neredeyse tamamı proteinden oluşuyormuş keratin ise bir protein olduğu için mantıklı geldi. Neyse kısa kesip çözümümüzü anlatayım 3-4 keratin firması ile iletişime geçtikten sonra intense keratinle olan görüşme en mantıklısı geldi çünkü çok ilgilendiler ve destek vereceklerini söylediler ve bizde intense saf keratin seti ve 1 adet daha saf keratin serum ekledik bu sete çünkü firma ile iletişime geçtiğimizde saçların normalden uzun olduğunu setteki 1 adet keratinin yetersiz gelebileceğini söylemişti. Neyse arkadaşım yaklaşık 2 gün arayla 4 kez uygulama yaptı ve saçları eskisinden daha iyi olmaya başladı. Eski kaliteli ve parlak görüntüsünü almaya başladı. hatta kalan saf keratini bende tek sefer uyguladım ve saçlarımın kalınlaştığı hissettim resmen dolgunlaştı sanki. Sözüm ona arkadaşım saçların yandı ise tavsiyem yağ ile veya çeşitli karışımlar yaparak zaman ve parandan olma sacına intense saf keratin seti kullan bence bizim bulduğumuz çözüm budur tavsiye ederim pişman olmayacaksın. Soruların olursa bana yazabilirsin elimden geldiğince bildiklerimi aktarabilirim.

Yukarı Alt