Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kızlar menogon iğne kullanan var mı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hayatla içiçe tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  1. hayatla içiçe

hayatla içiçe Ziyaretçi

herkese günaydın kızlar .... menogon iğne ( yumurtlama için ) ve pregnly (çatlatma iğnesi ) kullanan var mı ........? ben kullandım yumurtam çok güzel gelişti. çatlatma iğnesi sonrasında da çok sancılarım oluştu. sonrasında aşılama yapıldı ama tutmadı. doktorum başlangıç için menogon iyi bir iğne dedi. 1 toz 1 su olarak kullandım. ama birinci aşılama tutmadı işte. ikinciye de eylül de gerçekleştircez. bu ay beklemedeyim. menogon + pregnly le hamiş kalanlar varmı varsa ne kadar sürede oldu. bana yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekürler arkadaşlar. dualarım hep sizlerle ...... :teselli:

2. 7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  3. EU2

EU2 Ziyaretçi

bende 3 aşılama oldum üçündede menogon ve pregnly kullandım ...
    malesef üçüde tutmadı şuan tüpbebek heyet raporumu bekliyorum
    umarım sende hiç bunlar gerek kalmaz ve meleğine kavuşursun cnm bol şans :)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.