• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kızlar ne yapmalıyım

Miisss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
4
1
Kızlarrr Hastalığım 3 4 gün gecikti gaz sancım var karnımda sol kasıgımda çok şiddetli olmayacak şekilde 3 gündür ağrı oluyor aralıklarla bugün de göğüs uçlarında dokunduğum zaman acı ve goguslerimde yanma hissi var şişmiş gibime geliyor sanki bu ay kocamla beraber korumasız beraberliğimiz oldu dün hamilelik testi yaptım negatifti acaba kan testi yaptırmalı mıyım korkuyorum negatif çıkmıştı idrar testi:110::KK70:

pembepatiler

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
1.277
1.856
Diğer düşükse bile kanda çıkar canım idrar da bazen adet bittikten sonraki zamanlarda bile çıkabiliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
2.962
2.905
Bi kac gun daha bekle olmazsa kan ver en guzeli o ben idrar testi cok yanilttig icin son ay direk kqn verdim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seymamm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
161
71
Kızlarrr Hastalığım 3 4 gün gecikti gaz sancım var karnımda sol kasıgımda çok şiddetli olmayacak şekilde 3 gündür ağrı oluyor aralıklarla bugün de göğüs uçlarında dokunduğum zaman acı ve goguslerimde yanma hissi var şişmiş gibime geliyor sanki bu ay kocamla beraber korumasız beraberliğimiz oldu dün hamilelik testi yaptım negatifti acaba kan testi yaptırmalı mıyım korkuyorum negatif çıkmıştı idrar testi:110::KK70:
Bence kan testi yap benimde öyle oldu 20 gün geçti ama hep negatif hep negatif en son hasta oldum 😔

Yukarı Alt