• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

kızlar okuyun lütfen

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
337
8
anladım cnm benmkide il il geziyor o nedenle geç randevu verdi zaten uzun zamandır bekliyorum istanbula gelmesini. benm gitceğim kişinin adı erol konuk seninkini öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
6.389
6.219
sey_ren senin gittiğin bio enerji uzmanının adı ne gerçekten merak ettim. kinokume Erol Konuk nasılmış iyi diyorlar mı ondan için? Sanırım yakınlarda geliyor İstanbula bana da yakın. İyiyse denemek isterim.

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
337
8
sey_ren senin gittiğin bio enerji uzmanının adı ne gerçekten merak ettim. kinokume Erol Konuk nasılmış iyi diyorlar mı ondan için? Sanırım yakınlarda geliyor İstanbula bana da yakın. İyiyse denemek isterim.
benim çevremden 2 kişi yileşti bioenerji ile ikiside muğla yatağana gitti ama.
erol konuk u biz internetten araştırrarak bulduk bu işi yapan çok şarlatan da varmış. erol bey hakkında hiç bir kötü yorum bulamadık ama bze tavsiye eden de olmadı. şansıma artık. önümüzdeki salı randevum. sonucu mutlaka buraya yazacağım takip edebilirsin. senin ne sorunun var bioenerjiyi ne için yaptırmak istiyorsun yani?

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
6.389
6.219
benim çevremden 2 kişi yileşti bioenerji ile ikiside muğla yatağana gitti ama.
erol konuk u biz internetten araştırrarak bulduk bu işi yapan çok şarlatan da varmış. erol bey hakkında hiç bir kötü yorum bulamadık ama bze tavsiye eden de olmadı. şansıma artık. önümüzdeki salı randevum. sonucu mutlaka buraya yazacağım takip edebilirsin. senin ne sorunun var bioenerjiyi ne için yaptırmak istiyorsun yani?
Baş agrısı problemim var. Migren gibi görünüyor ama kesin teşhis konulmadı bugün tomografi çektirdim bakalım sonuç ne olur. Ama genede cok sıkıntı baş agrısı :KK43: Sürekli ilaç agrı kesici içmekten bıktım.

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
337
8
Baş agrısı problemim var. Migren gibi görünüyor ama kesin teşhis konulmadı bugün tomografi çektirdim bakalım sonuç ne olur. Ama genede cok sıkıntı baş agrısı :KK43: Sürekli ilaç agrı kesici içmekten bıktım.
geçmiş olsun. sonucumu bildrcem önümüzddki hafta

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
52
Kızlar kusura bakmayın mesajları geç gördüm ama benim gittiğim uzmanın adının inanın hatıramıyorum çok oldu şimdi tekrar gideceğim nasip olursa özelden soran arkadaşlara telini verdim kartvizitinde KAPTAN HOCA yazıyordu zaten hepte böyle anılıyor.
telini verdiğim arkadaşlar ulaşabilmişlerse buraya yazsınlar soran olursa vereym en azında faydamız dokunur belki
erol konuk duymadım açıkçası

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
37
kızlar hepinize RABBİM acil şifalar versin,sağlık versin cemi cümlemize AMİN
seyren sana da çok geçmiş olsun şekerciğim

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
337
8
Kızlar kusura bakmayın mesajları geç gördüm ama benim gittiğim uzmanın adının inanın hatıramıyorum çok oldu şimdi tekrar gideceğim nasip olursa özelden soran arkadaşlara telini verdim kartvizitinde KAPTAN HOCA yazıyordu zaten hepte böyle anılıyor.
telini verdiğim arkadaşlar ulaşabilmişlerse buraya yazsınlar soran olursa vereym en azında faydamız dokunur belki
banada özelden telefon numarasını atabilirmiisn rica etsemm

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
52
Kinokume durumun nedir acaba canım gittin uzmana.

Bahsettiğim hocaya geçen hafta teyzemin eşi gitti,çok memnun olduğu için adama 250 tl vermiş.
Bugün ben konuştum komşumun kızının rahatsızlığından dolayı hemde araba giderken bende gideyim her daim yolum düşmez diye,ücreti 150 tl imiş.Gidersem kısmet olursa ellerimdeki uyuşukluk için gideceğim,burayada durumu yazarım...Başka uzmana giden yada Kaptan hoca ile konuşan görüşen varsa fikirlerini yazsınlar sıkıntısı olan arkadaşlar daha da kolay fikir edinirler inşallah.

cryz1

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
32
3
mümkünse banada telefon numarasının verebilir misin bir de hangi şehirde olduğunu merak ettim. Ayrıca bu yukarıdaki fiyatlar seans ücretimi yoksa tedavi bitince verilen ücretmi onu merak ettim. Duyduğum kadarıyla hastalıklara göre kaç seans uygulanacağı farklılık gösteriyormuş. Teşekkürler

Yukarı Alt