• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

kızlar okuyun lütfen

cryz1

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
32
3
benim çevremden 2 kişi yileşti bioenerji ile ikiside muğla yatağana gitti ama.
erol konuk u biz internetten araştırrarak bulduk bu işi yapan çok şarlatan da varmış. erol bey hakkında hiç bir kötü yorum bulamadık ama bze tavsiye eden de olmadı. şansıma artık. önümüzdeki salı randevum. sonucu mutlaka buraya yazacağım takip edebilirsin. senin ne sorunun var bioenerjiyi ne için yaptırmak istiyorsun yani?
erol konuk için yazdıklarınızı okudum sonuç hakkında cevaplarınızı bekliyorum, ayrıca ücret hakkında bilgi verebilirmisiniz teşekkürler
 

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
337
8
Kinokume durumun nedir acaba canım gittin uzmana.

Bahsettiğim hocaya geçen hafta teyzemin eşi gitti,çok memnun olduğu için adama 250 tl vermiş.
Bugün ben konuştum komşumun kızının rahatsızlığından dolayı hemde araba giderken bende gideyim her daim yolum düşmez diye,ücreti 150 tl imiş.Gidersem kısmet olursa ellerimdeki uyuşukluk için gideceğim,burayada durumu yazarım...Başka uzmana giden yada Kaptan hoca ile konuşan görüşen varsa fikirlerini yazsınlar sıkıntısı olan arkadaşlar daha da kolay fikir edinirler inşallah.

gittim bi fayda göremedim siz ne yaptınız
 

roseatr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
1
0
Selamlar bionerji uzmanı ararken sizin yorumunıza rastladım kaptan hocanın nosunu banada yollarmısınız siz memnun kaldım zmı
 

aysenurycyc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2
0
Bundan 8 yıl evvel bel ağrısından ve sağ bacağımda oluşan ağrıdan dolayı tuvalete bile gidemiyordum.Mersinde bir bio enerji uzmanına gittik.Gözümle görmesem yada yaşamasam yalan der şaka gibi güler geçerdim açıkçası.
Adam tanınmış bazı doktorlar ile özellikle dizkapağı meniküs ameliyatlarınada hala giriyormuş
Neyse konumuza dönersek randevumuzu aldık nereden Mersine gideceğimizi falan söylemedik.
Gittik bizi karşılıklı 2 çekyatın ve bir masanın sığdığı bir odaya aldı.Kesinlikle üzerimdeki kılık kıyafeti çıkarmadım.Bazıları çıkarmalarını ve yalnız olmalarını söylüyormuş.Benim yanımda hem teyzeminoğlu hemde kızkardeşim vardı.
Konuşurken ben kardeşim ve adamın kendi 1 er sigara yaktık içtik.Ben hiç farketmedim kızkardeşim dediki
-o kadar sigara içtik ama oda hiç duman olmadı.
adam güldü ve hepsini ben çektim dedi.Dedikten sonrada derince bir nefes bırakınca oda dumanlatı oldu.:26::KK53:
Sonra belağrısı şikayeti ile geldik dedim elini kıyafetimin üzerinden hiç dokundurmadan 3 yerde fıtığın var.Ameliyat olman gerekmez dedi.
Gerçekten de film falan çekildi ama doktorum ameliyat demişti.
Hala da olmadı maşallah belimden hiç şikayetim yok
Sonra başka şikayetlerinde var dedi.Nedir deyince düzenli adet olmuyorsun buda sende strws yaparken göğsünde kist oluşmasına sebep olmuş dedi.Sol göğsüm der bazen ağrı olurdu sonraları doktora gittiğimde evet kist çıkmıştı.:26:
Şu an ltihaplı bir akıntın var deyince tamam dedim bu kadar yeter.
Korktum açıkçası
Sonra elini belime avuçiçi gelecek şekilde koydu bir süre sonra ne hissediyorsun dedi.
Dedim çok sıcak.Ütü koymuş gibi idi
Elini ters çevirdi bir süre sonra ne hissediyorsun dedi.
Dedim buz koymuş gibi
bana 3 adet avuç içi büyüklüğünde oamuk verdi.Bunu temiz bir tülbete sarıp beline bunu sol göğsüne bunuda karnına koy.
1 hafta içinde sürekli sırt üsüt yat belindeki acı dayanılmaz olunca beni ara dedi.
Tamam dedim.Çıkarkende mertak etme şimdi Adanaya varana kadar deriin bir uykuda olacaksın deyince ben arabada hiç uyuyamam ki deyip güldüm.
Adanadan geldiğimizi bilmediği gibi araba ile geldiğimizide nereden bilecektiki.
Ve ben gerçekten araba yolculuklarında asla uyuyan bir tip değilim.Arabaya bindik daha otobana çıkmadan koltuğa yayıdığımı hatırlıyorum.Evimizin önüne geldiğimizde kuzenim abla geldik kalk demişti.
3.gün belimdeki ağrı artık dayanılmazdı ve adamı aradım derdimi söyledim telefonu kulağına iyice yaklaştır dedi yaklaştırdım derin bir sessizlikten sonra şimdi yat dinlen birşeyin kalmaz dedi.
Şunuda belirteyim adam çok inaçlı ve aslen sanırım ya özbekistan tada bir türki cumhuriyetinden di.Yanılmıyorsam hafızamda öyle kalmış
Şu son 3 gündür aşırı siyatik ağrımla başım dertte Ellerim aşırı uyuşuyor bunlar için gideceğim açıkçası.Allah razı olsun çoook memnun kaldım o zamanın parası 80 tl vermiştim ama helali hoş olsun.

inan yaşamasam başkası yazsa yalan söylüyor derdim.ama yaşadım
birde ersağın masaj kremi var şiddetle tavsiye ederim kas sıkışması damar damar üstüne binmeye siyatik ağrılara bel boyun fıtıklarına kas adale ağrılarına birebir.
Acaba Mehmet kabtanın numarasını yazarmısınız
 

ingilizcecin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2020
4
1
EROL KONUK ASLA VE ASLA TAVSİYE ETMİYORUM. 24 SAATTİR HABER BEKLİYORUM. SEKRETERİ HEP OYALAMA POLİTİKASI BİRSEY DEYİNCE SENİ DÖVER. PARAYI VER SENİNLE KONUŞUR YOKSA UMURUNDA DEĞİL. GEREKLİ DEVLET MERCİLERİNE ŞİKAYETLERİMİ YAPACAĞIM. BİRKAÇ ŞİKAYET DAHA DUYDUM. HASTA İNSANI BETER EDERLER
 

yenihayat30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
22
5
EROL KONUK ASLA VE ASLA TAVSİYE ETMİYORUM. 24 SAATTİR HABER BEKLİYORUM. SEKRETERİ HEP OYALAMA POLİTİKASI BİRSEY DEYİNCE SENİ DÖVER. PARAYI VER SENİNLE KONUŞUR YOKSA UMURUNDA DEĞİL. GEREKLİ DEVLET MERCİLERİNE ŞİKAYETLERİMİ YAPACAĞIM. BİRKAÇ ŞİKAYET DAHA DUYDUM. HASTA İNSANI BETER EDERLER
Ne yaptınız görüşebildiniz mi
 
Yukarı Alt