kızlar sevgiliniz ne kadar alıngan

cigdemnaz

Her Günüm Ayrı Bir Zehir!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar sevgiliniz ne kadar alıngan.. Çok merak ettim bir benim ki mi çok alıngan diye.. ay çocuk gibi herşeye küsüyor onunla nasıl baş edicem şaştım kaldım.. siz neler yapıyorsunuz allındıkları zamansenağlama

E

EU1

Ziyaretçi
hiç alınganlığı, tribi falan yok benimkinin. :roflol: :nazar: erkeklerde alınganlığı, küçücük şeylere küsmeleri falan hiç sevmem ben, olgun olmak lazım :lepi: o trip yapınca sende yap, sen de herşeye alın, olay çıkar, görsün ne kadar sinir bozucu birşey olduğunu :lepi:

yexsxil erik

Kamille
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kesinlikle pilara katiyorum..
sende gerekli gereksiz her konuda alinganlik yap..
bu sekilde anlayabilir, karsidakini ne kadar zor durumda biraktigini.

cigdemnaz

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bir askerden gelsin ...görür o neler yapıcam ona..:mymeka:

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
bir askerden gelsin ...görür o neler yapıcam ona..:mymeka:
canım benimkide askerde oranın psikolojisinden ötürü alıngan ve bi değişik oluyolar üzülme ve onuda daha beter üzme bence aynen şimdilik bende alttan alıyorum ama askerden bi gelsin aynılarını bende ona yapcam. şimdilik destek olcaz onlara napalım.

cigdemnaz

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kesinlikle pilara katiyorum..
sende gerekli gereksiz her konuda alinganlik yap..
bu sekilde anlayabilir, karsidakini ne kadar zor durumda biraktigini.
Cnımmmmmmm:1hug: bak şimdide sorunmuz bu:bbo: Kaç gündür deli etti beni..
1- tlfnunu duymadım diye hepsi 8 dk sonra aradım..
2- beni niye aramıyorsun diye
3-- Aradım..Cvp söyle "güzelim ben ara dedim diye mi arıyorsn:eek:klava:
Allahım deli olacam ya ne biçim şey bu askerlik hani olgunlaştırıyordu.. Tam tersi bence çocuklaştıryor olmalıkafamçokkarıştı
Ay gıcık etti beni bugün gıcıııııııııııık gıcıııııııııııııııııık:mymeka::eek:klava:

cigdemnaz

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım benimkide askerde oranın psikolojisinden ötürü alıngan ve bi değişik oluyolar üzülme ve onuda daha beter üzme bence aynen şimdilik bende alttan alıyorum ama askerden bi gelsin aynılarını bende ona yapcam. şimdilik destek olcaz onlara napalım.
ya beni kuklaya çevirdi yasenağlama altan ala ala bir hal oldum.. ben altan aldıkça şımarıyor sanki :mymeka: bir gelsin ben ona neler yapıcam:mymeka:

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
ya beni kuklaya çevirdi yasenağlama altan ala ala bir hal oldum.. ben altan aldıkça şımarıyor sanki :mymeka: bir gelsin ben ona neler yapıcam:mymeka:
sanki beni anlatıyosun valla. bi ara benimde psikolojim bozulmuştu aynen sonra farkına vardı çok üstüne geldim beni idare ettiğin için teşekkür ederim dedi. bakalım bkaç gündür iyi nekadar sabredecek merak ediom:nazar:

cigdemnaz

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sanki beni anlatıyosun valla. bi ara benimde psikolojim bozulmuştu aynen sonra farkına vardı çok üstüne geldim beni idare ettiğin için teşekkür ederim dedi. bakalım bkaç gündür iyi nekadar sabredecek merak ediom:nazar:
bence bunlar düzelmez.. 3 gün melek gibiler 5 gün yine dengesizleşirler.. benim ki de böyle diyor
yok birliyorm çok üstüne geliyorm
yok bir daha olmayacak
tamam cnm
ama yine aynı yine aynı.. Ve ben bu dengesiz seviyorm ya.. Bendemi dengesizm ne.. Valla benimde psikolojimi bozdu.. bir tlfnu duymayyım kavga kıyamet birde üstüne küsüyor :mymeka:

alıştı tabii sürekli altan almama şekerim.. bir gelsin tmyy ortak planlar yapıp bunları fitil fitil getiriz burunlarından:roflol: çoktan hakettiler çoktan.. kaydirigubbakcemile5

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
bence bunlar düzelmez.. 3 gün melek gibiler 5 gün yine dengesizleşirler.. benim ki de böyle diyor
yok birliyorm çok üstüne geliyorm
yok bir daha olmayacak
tamam cnm
ama yine aynı yine aynı.. Ve ben bu dengesiz seviyorm ya.. Bendemi dengesizm ne.. Valla benimde psikolojimi bozdu.. bir tlfnu duymayyım kavga kıyamet birde üstüne küsüyor :mymeka:

alıştı tabii sürekli altan almama şekerim.. bir gelsin tmyy ortak planlar yapıp bunları fitil fitil getiriz burunlarından:roflol: çoktan hakettiler çoktan.. kaydirigubbakcemile5
valla bazı arkadaşlarım sevgililerini askerdeyken bırakmıştıda çok kımıştım onlara şimdi onarı çok ii anlıom:))) ama ben bırakmam kıyamam ona askerden gelsin dediğin gibi bizde onlara kaprislerin en gıcığını yapalım. kısasa kısashihoyyyt

Yukarı Alt