Kızlar sezeryanla dogum sonrası korse kullanan varmı ...

melek35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
53
1
kızlar bende kullanmayı düşünüyorum..
doğumdan ne kadar sonra korse kullandınız?
sürekli mi taktınız? ve son soru
ne kadar süre taktınız göbek yok olana kadar mı?

sekinci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2006
240
19
ya hurma bala bende göbegim kalsın istemiyorum:KK43:((
normal dogum yapanlarda giyebilirmi.
dogumdan ne kadar sonra giymeliyiz
bana cevap yazarmısın

clementine77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
38
0
kızlarbende merak ediyorum bu korse kullanımını. en korktuğum şey göbek kalması. acaba nette satılan bir adres biliyormusunuz?

nisa21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
2
0
:1no2:selamlar ben 4 ay önce doğum yaptım (sezeryan)malum göbek bel korsesi takıyorum onada yeni başladım sayılır mekik hareketleri yapsam zararı olurmu yadaa beklemem gerekse nezaman sonra başlamalıyım bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim hepinize bebişlerinizle sağlıklı mutlu günler diliyorum....

yesselus

cennet kokulu mucizem!!!
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
17
0
vallahi ben 2006'da epidural sezeryan ile doğum yaptım.doktorum daha ameliyattan çıkar çıkmaz bacaklarımın uyuşukluğu geçtiği anda bana korse önerdi. hem dikişlerimi tutacağını ve acı hissetmeyeceğimi söyledi hem de dikis yerinde kat izi olmayacağını anlattı. doğum yaptığım hastanenin içinde satılıyordu zaten. sadece doğum sonrası takılan bir korse. bayağı sert bisey olmasına rağmen dikislerim hiç acımadı zarar görmedi, dikis yerimde hiç kat izi yok dümdüz. yaklasık 4 ay kullandım. hiç bir zararını görmedim.

yas23

minik aşkım yiğidoşum.
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
460
2
vallahi ben 2006'da epidural sezeryan ile doğum yaptım.doktorum daha ameliyattan çıkar çıkmaz bacaklarımın uyuşukluğu geçtiği anda bana korse önerdi. hem dikişlerimi tutacağını ve acı hissetmeyeceğimi söyledi hem de dikis yerinde kat izi olmayacağını anlattı. doğum yaptığım hastanenin içinde satılıyordu zaten. sadece doğum sonrası takılan bir korse. bayağı sert bisey olmasına rağmen dikislerim hiç acımadı zarar görmedi, dikis yerimde hiç kat izi yok dümdüz. yaklasık 4 ay kullandım. hiç bir zararını görmedim.
merhaba nasıl bir korse kullandığınızı tarif eder misiniz. Sadece bel için miydi. yandan ayarlanabiliyor mu? Lütfen markasını veya korseyi tarif eder misiniz. Doktor bana da sezeryan dedi ve ben göbeğim kalacak diye çok korkuyorum. Bırde hangi hastanede doğum yaptınız acaba ben de ıstanbuldayım ama hala karar veremedim.

arsemia1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
2
0
Aranıza yeni katıldım. Herkese merhaba...
Bende yeni hamileyim benim cok guzel bir kızım var dogumdan sonsa korse takmadım ve sezeryanla oldugu icin son 5 kiloyu vermedim ve hepsi gobegimde şimdi 4 haftalık hamileyim bu sefer korse takmak istiyorum zarar vermeyecek bir korse bulmalıyım kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum tesekkurler

arsemia1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
2
0
Merhaba İstanbul da hangi hastanede dogum yaptınız ordan bizlerde korse alalım
teşekkürler

nurcokun

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2013
28
0
kızlar sezeryan sonrası korse kullandınız mı kullandıysanız nasıl bı korse kullandınız benım gobegım halen var 35 gun oldu dogum yapalı
o göbek hıc gıtmeyecek ben doğumdan sonrakı gun korseyı gıydım hıc bır zararı olmadı cok faydasını bıle gordum bence sen gıymekten gec bıle kalmışsın ben hemen al ve gıy sort gıbı olanlarını tercıh et bence

Yukarı Alt