kızlar silik çizgi çıktı ama çok belli

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: meleğimsin
arkadaşlar adetime 4 günüm var az önce gittim test aldım ve gözlerime inanamadım ikinci çizgide var ama silik çok belli oluyor ama diğerine göre açık renk sizce hamile miyim???kafamçokkarıştı

Fatos3458

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.119
arkadaşlar adetime 4 günüm var az önce gittim test aldım ve gözlerime inanamadım ikinci çizgide var ama silik çok belli oluyor ama diğerine göre açık renk sizce hamile miyim???kafamçokkarıştı
Sen hamilesin canım gözümüz aydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnŞenizŞenizŞeniz

F

fındıkk kurdum 81

Ziyaretçi
bende de öyle silik çıkmıştı emin olmak için bi test daha yaptım onda belirgin çıktı ve şu anda 9 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir canım ya

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
cnmmmmmmm çok tebk ederimmmmm biliodum hissediodum çok sevindim rabbim sağsalim kucağına almak asib etsin belirtilerini yazarmısın bizlere umut olsun :eek:

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861
canım tebrik ederim ..benimde aynıydı ..ayy eski günlere döndüm birdeeeenn..

kuzu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım benim tabiki hamilesin Allaha bin şükür. çok tebrik ederim. istersen git bide kan testi yaptır için rahat etsin. yakınında kızılay varsa, 1 saatte veriyorlar sonucu. hayırlı olsun canımm

M

meleğimsin

Ziyaretçi
canlarım sağolun ama günüm geçmedi bilmiyorum emin değilim ikinci kez yaptım o da aynı herkez farketti belli ama az önce eczanede ki kızlara sordum negatif bu dediler moralim bozuldu ama iki çizgi de var orda sadece diğeri silik yarın sabah tekrar yapıcam yazarım size hepinizi öpüyorumm..

M

meleğimsin

Ziyaretçi
belirtilerim adetime 2 hafta kala başladı sürekli her an regl olacakmışım gibi ağrılarım vardı biraz da hafif belim ağrıyordu bide göğüslerim çok şişti acayip yani bu kadar...ama ben hala emin değilim en iyisi kan testi

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım hamilesin hiç kuşku duyma bende adetime üç gün kala test yapmıştım ikinci çizgi çok hafif gözüküyodu iki gün sonra tekrar denedim çizgi azcık daha belirginleşmişti ama suan 11 haftalık hamileiym adet döneminden erken yaptıgın için öyle çıkıyor ama hamilesin canım keyfini çıkar tbrk ediyorum canım doktora gidince bizede bildir.....aramıza hoş geldin darısı hamiş kalmak isteyen arkadaslarımızın basınaa çok sevindim

tuubay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayırlı olsun canım. benim de çok silik çıkmıştı ama 2 güne bir tekrar ettim ve koyulaştı. bhcg arttıkça o da koyulaştı. en iyisi fazla meraklanma ve kan testi yaptır.haberlerini bekliyoruz.

Yukarı Alt