Kızlar sımdı bıde aşımız varrr pazartesi gunu

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
925
kızlar oglum pazatresı gunu ası olacak ben cok korkuyorum nasıl vuracaklar yavruma o ıgneyı ateslenırmı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
valaha benim oglana vurdular igne ama cok sukur pek ateslenmedi korkma o daha bebek normal olur hic korkma ates dusurucu fitiller var ilac var doktora sorarsin ne lazim diye ates olursa tamam mi canim

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
925
canım tsk ederım de ıcım acıya o kadar kucucuk kola o ıgne vurulurmu hepatıt b asısıymıs

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt