Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kızlar sımdı bıde aşımız varrr pazartesi gunu

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve AnneyimBen tarafından 21 Nisan 2007 başlatılmıştır.

21 Nisan 2007
    Konu Sahibi : AnneyimBen
  1. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Ödül Puanları:
    353
    kızlar oglum pazatresı gunu ası olacak ben cok korkuyorum nasıl vuracaklar yavruma o ıgneyı ateslenırmı

2. 21 Nisan 2007
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Ödül Puanları:
    146
    valaha benim oglana vurdular igne ama cok sukur pek ateslenmedi korkma o daha bebek normal olur hic korkma ates dusurucu fitiller var ilac var doktora sorarsin ne lazim diye ates olursa tamam mi canim

4. 21 Nisan 2007
  5. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Ödül Puanları:
    353
    canım tsk ederım de ıcım acıya o kadar kucucuk kola o ıgne vurulurmu hepatıt b asısıymıs

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.