kızlar sivex losyon hakkında bılgisi olan var mı?

H

^^_HAZAL_^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: ^^_HAZAL_^^
doktor bana sivilce için sabahları cleocin aksamları ısotrexin verdi bide bu sivex losyonu verdi sabah akşam ama nası kullanacamı bilmiyorum losyonu sivilce ilaçlarından önce mı sürmelıyım bıde yüzümde kalacak mı yanı yıkamadan üzerıne sıvılce ilacını mı sürcem bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen şimdiden tşklerCADIARZU

B

bebito

Ziyaretçi
bende de var ben rastgele suruyorum :KK70:

E

efsunlu

Ziyaretçi
bi siteden alıntı "bu ilaçları kullanırken çok sıcak su kullanmayın.ve sıvılcelerın oldugu bolgeler dısına tasırmayın."

kelebek088

Dokunmasınlar kanatlarıma
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Hazal arkadaşım sivexi ben kullanıyorum. Sabahları cleocini sür. Öğlen 3-4 gibi yüzünü durula. Sivex losyonu sür. Akşam da sivexi durula isotrexini sür. İsotrexini çok dikkatli kullanmanı öneririm. Mutlaka gece kullan başta yüzünü tahriş edebilir. Bu geçici bir etkidir aldırma. Bir de sana sivilcelerinde artma var gibi gelebilir. Buna da aldırma başta böyle olur sonra alışırsın. Ve isotrexini kullanıyosan mutlaka güneş kremi kullan güneşe çıkmadan. Umarım kısa zamanda kurtulursun.:teselli:

H

^^_HAZAL_^^

Ziyaretçi
çok sagolun ilginiz için tşkler

Sineks

ölü böcek
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sivex kullandım ama hala bi etkisini çözebilmiş degilim. sivilcelide sivilcesizde her bir yere sürdüm hiç bişey olmadı bayada bi uzun kullandım oysaki

B

bebito

Ziyaretçi
sivex sanırım sadece köklü iltihaplı sivilecelerin kurumasına yardımcı oluyor yani en azından bende öyle bir etki gösterdi zaten düzenli kullanmadım ama o tip sivilcelerimi daha kısa zamanda geçiriyordu sürdüğümde ... kanımca etkisi budur derim ben ...

december90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
252
arkadaşlar doktor banada sivex losyonunu verdi sabah akşam yazmış ama nsl kullancağımı bilmiorum onu sürüp hemen yüzmü yıkıcakmıyım nsl yani ayrıntışlı olarak anlatırsanız sewinrim

bilge85

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
walla sivex hiç bir işe yaramıyor,boşuna vakit kaybı:KK43:

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
walla bende 2 aydır kullanıorum ımexle sıvexı ama hıcbı etkısını goremedımsenağlama dahada cogaldısenağlama 5 ayda gecer dıolar 3 ay dahamı beklıcem yoksa etkısı yokmu anlamadım

Yukarı Alt