kizlar tup bebek basarisini olcelim...

tup bebekte hamile kaldinizmi kalmadinizmi?basari orani nedir olcalim...

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
hadi kizlar tup bebek yaptiran herkes oylasin ve basari orani nedir anlayalim...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
hadi kizlar cevaplariniz ve oylariniz bize umut olsun insallah...

iremm24

YARABBİ ŞÜKÜRRR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Mehay;anladığım kadarıyla sen çok stres yapıyorsun,bende öyleydim canım.Sana tavsiyem lütfennn ama lütfen rahat ol.Sakın buradaki olumsuz sonuçlar seni etkilemesin.Olumlu düşünce çoook önemli...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Mehay;anladığım kadarıyla sen çok stres yapıyorsun,bende öyleydim canım.Sana tavsiyem lütfennn ama lütfen rahat ol.Sakın buradaki olumsuz sonuçlar seni etkilemesin.Olumlu düşünce çoook önemli...
aynen canim olumsuz sonuclardan cok etkileniyorum...telas icindeyim:çok üzgünüm:

sxuxnger53

lokum suratlı kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
2 başarısız micro. denemem oldu şimdi bayramdan sonra tekrar denicem inşallah bu son olur hayırlısıyla

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende oyladım canım mehayım..4 negatif micro 5. sinde olucak inşşşş...

hituci

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
mehaycım canım nasılsın?tüp bebek tedavisi nasıl gidiyo?ne aşamadasın?hiç ultrason yapıldımı?inş olumlu sonuçlanırda sağlıkla sıhhatle bebişlerine kavuşursun.pink rose canım sen nerde tedavi oluyordun.hepsini aynı yerdemi yaptırdın?hepinize öpücükler ve sevgiler...

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
mehaycım canım nasılsın?tüp bebek tedavisi nasıl gidiyo?ne aşamadasın?hiç ultrason yapıldımı?inş olumlu sonuçlanırda sağlıkla sıhhatle bebişlerine kavuşursun.pink rose canım sen nerde tedavi oluyordun.hepsini aynı yerdemi yaptırdın?hepinize öpücükler ve sevgiler...
ben ilk iki micromu amerikan hast de sonrakileri süleymaniyede denedim canım şimdide beklemedeyim bursa yı düşünüyorum..acıbadem olabilir..hayırlısı inşşş..hepimiz için...:1hug:

Yukarı Alt