• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kızlar vardım edin lütfen

Mizginsahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
19
0
Adetime 13 gün kala kahve akıntı gördüm bir iki üç gün kokusu yoktu 4.gun çok kötü kokulu koyu kahveye dönüştü 6 gün ise adet kanamasından daha koyu kanama oldu bugün sabahtan beri çok kanama var ama bugün kokusu daha az kokulu ve şuan daha adetime 7 gün var evliyim dün gece eşimle bir araya geldim ve bu sabah kanamam böyle korkmalı miyim resim nasıl atılır bilemedim

Albatros2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.105
2.780
Belliki bir enfeksiyon bir sıkıntı mevcut ısrarla eşinizle münasebete girmenizmi gerekiyor. Birde neyin fotoğrafını atacaktınız orasını anlamadım anlamakta istemiyorum :deli:
İmkanınız varsa özele gidin beklemeyin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Duammmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
1.085
786
Kahverengi bir türlü adet kanamasidir. Ama kahverengi beklemiş kan demektir yani hormonal bir sebep ten de kahverengi gelebilir.
Yerleşme kanaması da olabilir.
Ama doktora gidip test olmadan anlayamazsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-11-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.446
7.257
Günübirlik çalışıyorsa hastahane normal sıra alın erken kanamalar mutlaka sebepli oluyor.

Mizginsahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
19
0
Pedimin fotoğrafını atmak istemiştim bunda anormal birşey bulmuyorum hani belki anlayan olur bilen biri çıkar diye özele gidemiyorum imkanım olsa keşke yoksa neden buraya yazayım

Yukarı Alt