Kizlar yagli saclar icin yardim

Blacksuide

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
218
313
Bir gün yıkamasam 2. Gün saçından yağ akıyor resmen. Çalıştığım için hergun yıkıyorum. Sinuzit olduğu içinde hergun baş ağrısı. Anlayacağınız kısır döngüye girdim. Sampuan önerisi olur kür olur. Önerileriniz nelerdir bekliyorum

freudyenpsk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
292
946
Saçınızı yikadiginiz suyun derecesini dusurun ve mesela haftasonundan başlayarak 1 gün yıkayıp 1 gün kuru şampuan ile gecistirin. Saç zamanla alışıyor. Biz küçükken annelerimiz haftada 1 2 yıkardı saçlarımız 4 5 günde yaglanirdi. Alıştırınca saç daha çok yağ salgılıyor. Birde yağlı saçlara yönelik kil içerikli yağ salınımını dengeleyen şampuan bakim kremleri var onları araştırıp alın

Mucizeyzey

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
36
23
Bir gün yıkamasam 2. Gün saçından yağ akıyor resmen. Çalıştığım için hergun yıkıyorum. Sinuzit olduğu içinde hergun baş ağrısı. Anlayacağınız kısır döngüye girdim. Sampuan önerisi olur kür olur. Önerileriniz nelerdir bekliyorum
Aynı sıkıntıdan ben de müzdaribim.Geçen yağlanmaya karşı sirkeli su iyi geliyor diye okudum ama henüz denemedim tabi.Saçımızı normal şampuanlayıp yıkadıktan sonra ilave bir durulama suyuna biraz sirke koyup yıkarsak yağlanmayı azaltıyo yazıyodu.Dediğim gibi denemedim henüz.Kokar mı sirke diye de tereddütlerim var.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-09-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Blacksuide

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
218
313
Aynı sıkıntıdan ben de müzdaribim.Geçen yağlanmaya karşı sirkeli su iyi geliyor diye okudum ama henüz denemedim tabi.Saçımızı normal şampuanlayıp yıkadıktan sonra ilave bir durulama suyuna biraz sirke koyup yıkarsak yağlanmayı azaltıyo yazıyodu.Dediğim gibi denemedim henüz.Kokar mı sirke diye de tereddütlerim var.
Ben onu denedim saçı parlak yapıyor ama bende yaglanmayapek etkisi olmadı acikcasi

isimsiz871

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.785
3.044
Eşiminde saçları çok yağlıydı
Sabah yikasa aksamı yapış yapış olurdu
Bide cok dökülürdü saçları

Biomen greyfurt özlü şampuanını kullanıyo 3 senedir çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim
Dökülmeside durdu yağlanmasıda

( marketlerde bulunması cok zor biz hiç biyerde bulamiyoruz internetten sipariş veriyoruz)

Blacksuide

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
218
313
Eşiminde saçları çok yağlıydı
Sabah yikasa aksamı yapış yapış olurdu
Bide cok dökülürdü saçları

Biomen greyfurt özlü şampuanını kullanıyo 3 senedir çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim
Dökülmeside durdu yağlanmasıda

( marketlerde bulunması cok zor biz hiç biyerde bulamiyoruz internetten sipariş veriyoruz)
Eşim de öyle. Bu şampuanı bı deneyebiliriz. Çok teşekkür ederim

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.885
1.275
Ersağ kremsiz şampuan, kullanın dua edeceksiniz.

Durummleyla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
1.575
1.333
Banyodan cıkarken son durulama suyunuza yarım limonu sıkın o suyla durulayın cıkın.yglanmayı geciktirio

Yukarı Alt