Kizlar yardimm düşükmü yaptim:(

Viyanali589696

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
9
5
Kizlarr yardimmm 45 gunluk yani 6 haftalik hamileyim ilk bebis ve pco vardi, istiyoruz dun kanamam oldu ama cok degil bugunde biraz cogaldi hastaneye gittik alttan bakti baya cevire vevire canm acidi ka sonuclari cok iyi degil dedi dusuk olabilir felan dedi eve geldm ve wc ye girdim bi baktm boyle bisey agrim ve boyle asiri bi kanamam yok idrar yaparken cok cok az geliyor, simdi geri gidicez ama dusuk olanilirmi bu ne cok korkuyorum aglamaktan icim disima cikti basina gelen bilen varmi bu nedir insallah yavrum degildir Rabbim kimseue yasatmasin 😔😥

Eklentiler

jeosevda

02-05-2015
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2014
536
267
Kizlarr yardimmm 45 gunluk yani 6 haftalik hamileyim ilk bebis ve pco vardi, istiyoruz dun kanamam oldu ama cok degil bugunde biraz cogaldi hastaneye gittik alttan bakti baya cevire vevire canm acidi ka sonuclari cok iyi degil dedi dusuk olabilir felan dedi eve geldm ve wc ye girdim bi baktm boyle bisey agrim ve boyle asiri bi kanamam yok idrar yaparken cok cok az geliyor, simdi geri gidicez ama dusuk olanilirmi bu ne cok korkuyorum aglamaktan icim disima cikti basina gelen bilen varmi bu nedir insallah yavrum degildir Rabbim kimseue yasatmasin 😔😥
Düşüğe benziyor sanki 😔 dirayetli olmaya çalış herşey allahtan. Her şerde vardır bir hayır.

mely15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.929
3.276
Düşük yapmışsın bence canım benim de böyle parça geldi uzun ama böyle yuvarlak değildi erkek bebekmiş seninki de kız di sanırım Yinede baktır mutlaka

L4L4

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.235
4.948
Canım ilk hamileliklerde düşük çok gözleniyo. Bi kere hamile kaldın yine hamile kalırsın üzülme hiç

Agape25

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
412
395
Çok geçmiş olsun sağlıksız bebekler düşüyor genelde.Benim de bir tane düşüğüm oldu.Merak etme hepsi böyle olacak diye birşey yok.Ben hamile kaldığımı öğrendiğimin ertesi günü düşük yaşamıştım.Heveslenmeye bile vaktim olmamıştı😔

Viyanali589696

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
9
5
Çok geçmiş olsun sağlıksız bebekler düşüyor genelde.Benim de bir tane düşüğüm oldu.Merak etme hepsi böyle olacak diye birşey yok.Ben hamile kaldığımı öğrendiğimin ertesi günü düşük yaşamıştım.Heveslenmeye bile vaktim olmamıştı😔

Cok tesekkur ederimm baya alismistik yani kucukde olsa ve ilk defa ultrasonda gordum o gun gitti benden kendini gosterip 😔😔😔😔😔 sanada cok gecmis olsun canimm

Yukarı Alt