1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Kızlar yarın eşimin doğum günü yardımmmm

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve ceylinaz tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ceylinaz
  1. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar eşimin doğum günü değişik şeyler yapmak istiyorum yardım edin fikirlerinizi paylaşın lütfen

2. 4 Kasım 2010
  3. prettygirl35

prettygirl35 ♥♫☺☼ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    basbasa bi yemek yiyebilirsiniz mesela :KK70: ya da toplu bir sklde kutlucaksanız esinizi dısarda oyalattrıp evi süsleyip,pasta alıp arkadaslrnızı akrabanız vs. toplanıp eve cagırırsnızz snra happy birthday to youuu :KK70: klasik bi kutlama olrrr =) vlla aklıma bska brsey gelmedi

4. 4 Kasım 2010
  5. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler canım evet kayınvalidemlerde kutlayalım diyorum hepbirlikte benimde aklıma gelen aynen senin söylediklerin daha farklı şeyler yapmak istiyorum çılgınca şeyler ama hamileyim olmuyor yinede tşk cvp için

6. 4 Kasım 2010
  7. prettygirl35

prettygirl35 ♥♫☺☼ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    artıkk bebişş dogdugunda daha güzel bir kutlama yaparsınız ilerki yıllardaa önce onun saglıgıı smdi :)

8. 4 Kasım 2010
  9. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Ben hamileligim ilk aylarinda babalar günü olmu$tu ve bebegimin adina bir kart almi$ "sevgili babacim.. "diye ba$layan bir kart yazmi$tim ve onu gömlegimin içine koymu$tum. E$im her eve geldiginde bir göbegime dokunup öpücük koyardi bebi$e.. :KK17: "bak sana sürprizi var bebi$in" demi$tim. O da $a$kinlikla gömlegin altinda ki sertligi hisedip gömlegi kaldirdiginda kartla kar$ila$mi$ti ve $a$irmi$ti.. Duygulanmi$ti... Ahhh Ahhh!! :KK16::KK69:
    Böyle bir$ey yapabilirsin bebegin adina da ona bir kart hazirlayabilirsin. :KK34:

Ailecek kutlama yapmak istiyorsaniz yakinlarinizi davet edin, pastalar, kurabiyeler, vs.. bunlari hazirlayabilirsiniz.
    Kaç aylik hamilesiniz buarada? Yukarda bahsettigim kart sürprizini ikiniz ba$ba$a kaldiginizda yaparsaniz daha güzel olur bence :13:

10. 5 Kasım 2010
  11. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    adayanneyim kart fikri çok hoşuma gitti mutlaka yapcam teşekkür ederim 26 haftalık hamileyim :nazar:

12. 6 Kasım 2010
  13. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Nasil geçti? :KK76: