Kızlar yuvam yıkılacak ne yapmalıyım?

Ksadako

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
80
13
Arkadaşlar engelledigim bir adam Numarami fakr hesapla almıştı ilk kadın sesi duymustum sonraki aramada onun sesini duydum o şokla telefonu kapatamadim sonra aramak istemedim onu ama Whatsapp tan yazdı canım aşkım diye ama ben ona en başından evli olduğumu söylemiştim ve ona yanıt vermedim.Ertesi gün Numarami değiştirdin bunu eşime söyledim.Ama o adamı aileme söyledikten sonra eşime söyleyecektim.Esim bana dedi ki "İlk bana haber verseydin.Kumpas kurardim."Ben de "bizim kızımız var senin ona yanlış bir şey yapmadı istemedim eğer rahatsız ederse emniyete haber veririm."O da sonra bana "Sana guvenmiyorum sen başka konularda yalan soyledin.Belki de bu adamla sevgiliydin nerden bilebilirim dedi.Ben yeminler ettim ama inanmadı ne yapmalıyım

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.785
59.673
Kimi engelledin,neden konuştun bilmiyorum da eşinden gizli işler çevirdiysen adam şüphelenmekte haklı bence.
Telefon numaranı değiştirecek kadar adam rahatsız ettiyse eşine haber verip savcılığa gitmeliydin.

Ksadako

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
80
13
Kimi engelledin,neden konuştun bilmiyorum da eşinden gizli işler çevirdiysen adam şüphelenmekte haklı bence.
Telefon numaranı değiştirecek kadar adam rahatsız ettiyse eşine haber verip savcılığa gitmeliydin.
Ben bu işi sessizce çözmek istedim.Esim katil olur diye korktum

Zezemeze

Gülmedi şu güleç feysim.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
351
902
Kim bu adam nereden tanıyorsunuz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.785
59.673
Ben bu işi sessizce çözmek istedim.Esim katil olur diye korktum
Eşin karısını rahatsız eden adamı öldürecek kadar sıkıntılı biriyse boşanman daha iyi değil mi?
Seni rahatsız eden adamla niye konuşma gereği duydun ki?

babutsa_0607

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2018
1.037
3.154
Eşin karısını rahatsız eden adamı öldürecek kadar sıkıntılı biriyse boşanman daha iyi değil mi?
Seni rahatsız eden adamla niye konuşma gereği duydun ki?
Aslında rahatsız ediyor mu tartışılır. Başka konusunda adamla konu aşka kadar gelmiş. Ama hanfendi kirmamak için hoslanmadigini soyleyememis ;( ne kadar masum değil mi

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.785
59.673
Aslında rahatsızlık ediyor mu tartışılır. Başka konusunda adamla konu aşka kadar gelmiş. Ama hanfendi kirmamak için hoslanmadigini soyleyememis ;( ne kadar masum değil mi
Kırmamak için mi?
Hımmm...
Neyse.
Boşansın en iyisi.
Adam cidden katil olacak.

Yukarı Alt