Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kızlarr bana acıll yardım edın :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aassL1 tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : aassL1
  1. aassL1

aassL1 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Saçlarımı garnıer akaju kestaneye boyadm bı sınırle cok koyu oldu 20dk veya daha az tuttum ama:KK43: eskı rengımde acık kahveydı cok beyenıyodm ama hüsrana uğradm bu renk akarmı sıyah gbı oldu hıc sevmedm ya actrmakda ıstemıyorm ne yapmam gerek:KK5:

2. 1 Kasım 2010
  3. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    her boya ilk boyandığında koyu çıkar altındaki zeminin de açıkmış o yüzden öyle olmuştur yakadıkça açılır çabuk açılsın diyosan şampuanının içine 1 yemek kaşığı çam terebenti kat ben saçımı beslesin uzatsın diye kullanıyorum ama farkettim ki boyayı daha çabuk akıtıyo

4. 1 Kasım 2010
  5. aassL1

aassL1 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    yanı saclarm sıyah kalmaz dımı kafama takmamalıyım ben uzun bı sure boyatmamstm 2sene flan oldu hemen aclsn ıstıyorm sıyah hıc sevmıyorum :KK43: ıns acılır

6. 1 Kasım 2010
  7. aassL1

aassL1 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar daha cok bılgısı olan varmı bu konuda kafayı yıcem :KK43:

8. 1 Kasım 2010
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    siyah kalmaz ben 3 sene siyah kullandım sıkıldım dönmesi filan zor oldu o dönemlerde dipten gelenlerle renk farkı olmasın diye koyu kahveye boyuyodum simsiyah oluyodu 3 5 yıkamaya kahveye dönüyodu seninde öyle olur ama biraz kızıl parlamalar yapabilir..biraz sabret sonra daha açık bi renk denersin iyice açılınca..

10. 1 Kasım 2010
  11. aassL1

aassL1 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    pekı cok tesekkur edermmm ztn yıkadkca akıyor eskı rengıme donnımde daha ellememm ya nasıl kıydm :KK43:

12. 1 Kasım 2010
  13. yakamoz_83

yakamoz_83 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    aynı sorunu bende yaşıyorum şuanda benim saç rengim akmadı hala koyu açık kstaneye boyamıştım bende senin gibi pişman oldum

14. 1 Kasım 2010
  15. aassL1

aassL1 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ya ınsallah senın de akar ben cumartesı boyamıstm gercı beyaz sabun surdm bıraz surmeden de aktı tabı fazlada sabunla sacı maffetmemek lazm açılır heralde :KK43:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.