Kızlık Zarı Dikimi Doktor Tavsiyesi

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21
Şimdi bakire olmak zorundaysan neden korumuyorsun?

Geri kalan kısım içinde bu beden benim bir kadın sevdiği adamla birliktelik yaşadığı için kötülenmemeli.

Aşk kadar güzel birşey var mı?

Nişanlımın çevresi dar ne demek? Beni değiştirmek isteyen birisiyle evlenmem mümkün değil.
Bekaretim birisiyle birlikte olduğum için bozulmadı. Bir yanlışlık sonucu bozuldu ve eski erkek arkadaşıma anlatmama rağmen beni bu yüzden terk etti. O saatten sonra karşıma bir erkeği alıp oturup anlasın diye beklemedim . Çevresi dar olması kan gelmese bile evliliği zedeleyecek olmasından ve süreci kötüye götüreceğini ifade etmek amacı ileydi.

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21
Olabilir
HErkesi anlamak lazım
Sorun sen değilsin tatlım
Sorun bu zihniyetlerin hala bu ülkede nefes alıyor olması
Bekaret iki bacak arasında olmaz,
Bekaret beyinde kafada olur
Ğzme kendini git illa istiyorlarsa yaptır tıp çok gelişti. Ya da o gğn küçük kan torbaları bar onu kullan. Nişanlın eper biliyorsa durumu. Ufak kan torbası ile işini halledebilirsin.
Ne şekilde davranacağını bilemem ki riske atamam belki direk bakmak isteyecek :KK43:

noxanimagus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
356
1.302
Bekaretim birisiyle birlikte olduğum için bozulmadı. Bir yanlışlık sonucu bozuldu ve eski erkek arkadaşıma anlatmama rağmen beni bu yüzden terk etti. O saatten sonra karşıma bir erkeği alıp oturup anlasın diye beklemedim . Çevresi dar olması kan gelmese bile evliliği zedeleyecek olmasından ve süreci kötüye götüreceğini ifade etmek amacı ileydi.

Tamam canım, kolay gelsin. Sağlıcakla kal. Benim görüşüm değişmez. ♥️

selcanevrenn20

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
624
500
28
Ne şekilde davranacağını bilemem ki riske atamam belki direk bakmak isteyecek :KK43:
Oraya baksa da kızlık zarını göremez ki :)
Yani aslında bizim kızlık zarı diye bildiğimiz birşey yoktur...
Sadec vajinan dar olduğu için yırtılma yapıyor
Bunu da herkes zar içerde gibi düşünüyor...

Doşr söylüyorsun riske girme.
Yine de güzel ve steril bir yerde yaptırmanı tavsiye ederim.

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21
Oraya baksa da kızlık zarını göremez ki :)
Yani aslında bizim kızlık zarı diye bildiğimiz birşey yoktur...
Sadec vajinan dar olduğu için yırtılma yapıyor
Bunu da herkes zar içerde gibi düşünüyor...

Doşr söylüyorsun riske girme.
Yine de güzel ve steril bir yerde yaptırmanı tavsiye ederim.
İşte doktorlar arasında kaldım malesef riske atmamam gerek :KK43:

cameliee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
1.416
1.634
Bilmiyor anlatamadım malesef , tepkili hep bu konulara karşı

evleneceginiz adami cok seviyorsunuz ama onu aptal yerine koymaktan kandirmaktan da cekinmiyorsunuz.
sizi yargilamak haddim değil zaten yaşadiginiz seyden pişmanlık duymuyorsaniz arkasinda da durun..durun ki evlilik plani yaptığınız kişi size ne kadar sahip çıkacak bunu görün.
bunu simdi gorerek evlendikten sonra herhangi bir konu içinde test etmiş olursunuz.
Burada daha 2 gün önce benzer bi konu paylasildi..Konu kapatildi.
Insanlari aptal yerine koyup saglikli bi evlilik beklemeyin Allah aşkına..
Allah razi gelmez herseyden öte..

Gerizekalikiz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
265
252
evleneceginiz adami cok seviyorsunuz ama onu aptal yerine koymaktan kandirmaktan da cekinmiyorsunuz.
sizi yargilamak haddim değil zaten yaşadiginiz seyden pişmanlık duymuyorsaniz arkasinda da durun..durun ki evlilik plani yaptığınız kişi size ne kadar sahip çıkacak bunu görün.
bunu simdi gorerek evlendikten sonra herhangi bir konu içinde test etmiş olursunuz.
Burada daha 2 gün önce benzer bi konu paylasildi..Konu kapatildi.
Insanlari aptal yerine koyup saglikli bi evlilik beklemeyin Allah aşkına..
Allah razi gelmez herseyden öte..
Peki kızlık zarı bozulduğu halde bakire olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Insanlarımız neden kızlık zarını sadece ilişkide bozulabilen bir şey zannediyor anlamıyorum. Bu arada kızlığını kendi bozup diktirenler kızlık bozulmasın diye anal ve oral yapanlardan daha dürüst emin olabilirsiniz.

ilaveten90

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
100
49
Herkeste kanama olmuyor doktorlar bas bas bağırıyor kanama olmaz herkeste benim kuzenim de olmamış eşi de çok anlayışlı davranmış üstelik zar dikiminde kanama garantisi yok

Gerizekalikiz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
265
252
Son olarak belirtmek isterim ki bakirelik zarla ölçülmüyor. Kızlık zari bozulduğu halde bakire olanlar, kızlık zarı sapasağlam durduğu halde bakire olmayan bakireler var. Dinen bakire olmak zarla ölçülen bir şey değil.

cameliee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
1.416
1.634
Peki kızlık zarı bozulduğu halde bakire olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Insanlarımız neden kızlık zarını sadece ilişkide bozulabilen bir şey zannediyor anlamıyorum. Bu arada kızlığını kendi bozup diktirenler kızlık bozulmasın diye anal ve oral yapanlardan daha dürüst emin olabilirsiniz.

su doneme bakilirsa elime erkek eli degmedi diyen kız bulmak zor..12 yasinda okulda flört ile basliyorlar..

Ustelik yineliyorum, ben ahlaksizlik imasi yapmiyorum yaşadığınız şeyin arkasinda durun diyorum.
bu en büyük dürüstlük degil mi?

Gerizekalikiz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
265
252
su doneme bakilirsa elime erkek eli degmedi diyen kız bulmak zor..12 yasinda okulda flört ile basliyorlar..

Ustelik yineliyorum, ben ahlaksizlik imasi yapmiyorum yaşadığınız şeyin arkasinda durun diyorum.
bu en büyük dürüstlük degil mi?

Siz bu devir için diyorsunuz ama biz neredeyse 28 29 yaslarindayiz. Ayrica belirteyim ben de kendini bozanlardanım. Ama ne bir cinsel iliskim oldu ne de oncesi. Yaşadığımız şeyin arkasında duralım tabii ama nasıl? Biriyle beraber olsam duracağım ama bu şekilde savunma hakkı da vermiyorlar(yaşamayanlar malesef yalan gözüyle bakıyor benim başıma gelmese ben de aynı düşünürdüm belki bilmiyorum)

Ben de yineliyorum ki arkadan veya oral yapıp bakire olacağıma bu şekilde bakire olmamayı lütuf bilirim kendime. Bu arada evet ben de dikime karşıyım kendimize oz saygimiza mal oluyor çünkü ama bu zihniyette başka yol bırakmıyor.

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Valla kaç senedir buralardayım çoği yorumu okudum Turgay Karakayaya yaptır derim bi de kalıcı yaptiracaksan.Geciciyi zaten herkes yapiyor.

Nadiremm1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
191
121
28
Kızlar merhabalar. Kızlık zarı dikimi için acilen İstanbulda doktor arıyorum. İşlem yaptırmayı düşünenler ve yaptıranlar doktor araştırmalarını paylaşırsa çok sevinirim. İşlemi olanlar süreç ve sonuç hakkında lütfen bilgi versin. Araştırmalarım sonucu kendi tarafsız elde ettiğim bilgiler şu şekilde:

1-Şişli Med Akın : Doktor yurtdışında yerine Şükrü Bey bakıyor artık fakat hastane ortamı olduğundan kayıt tutuluyor. Başka bir hastalık olarak işleniyor ama sonuçta neden gidildiği belli oluyor herkes o amaçla gidiyor önümüze çıkabilir diye korkuyorum özellikle resmi yerler iş alımı vs. Ücreti de bir miktar daha yüksek. Kayıt farklı da olsa tutulmaması için eledim.

2- Korkut Arslan : %100 garanti veriyor ama evlilikten önce mutlaka kontrol istiyor. bazı forumlarda çok memnun olanlar var bir arkadaş da evlilik öncesi kontrolünde esneme olduğu için ekstra bir tane daha dikiş atıldığını belirtti. Ama tamamen son kontrolünde tamam tuttu dediği hastalar da olmuş. evlilikten önceki kontrolü sıkıntı olabilir aslında ama doktor bey kime yaptırırsanız yaptırın bizden sonra herhangi bir şey gelişirse enfeksiyon falan olursa etkileyebilir mutlaka gidin diyormuş henüz kendisi ile Görüşemedim sadece asistanı ile görüşebildim . Yüz yüze gidip görüşmem gerekiyor. görüşme sonrası işlem olursa muayene ücreti almadıklarını söylediler.

3- Burcu K. Arslan : Korkut Bey'in eşi hakkında olumlu veya olumsuz yorumlar bulunmakta. İkisi arasında tercih edersem korkut beyi tercih etmeyi düşünüyorum .

4- Ayşe Konaç : Aslında daha önceki araştırmalarım da doktorun ismine hiç rastlamamıştım. doktor hanım kendisi de garanti veriyor fakat yine asistanı ile görüşebildim Yüzyüze görüşmeyi düşünüyorum . forumlarda çok fazla işlem yaptırana rastlamadım. hatta bir kişi işlem yaptırdıktan sonra başka doktora gittiğinde İşlemin yapılmamış olduğunu söylemişler. Ama kendi sayfasında olumlu yorumları var. Bu nedenle kararsızım.
5- Turgay Karakaya : daha önceden ismine çok rastlamıştım. doktor bey sanırım işlemden sonra son kontrole Çağırmıyor muş. Ama yapılan Yorumlarda kişilerin üzerine tıkladığımda farklı isimde kişilerin aynı yerde çalıştığını gördüm. Bu durum beni biraz tedirgin etti. Bu nedenle aslında çok sıcak bakamıyorum. İşlem yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

6-Harun Özkan: bütün forumlarda zaten ismi geçtiği gibi kesinlikle garanti veriyor fakat işlem ücreti piyasanın 2-3 katı kadar. Bütçem yetmeyeceği için pek düşünemiyorum. Çoğu kişi estetik cerrahına bu işlemi yaptırmaktansa kişi kadın doğum uzmanına yaptırmanın daha sağlıklı olacağını söylüyor. Harun Bey estetikçi bu nedenle onu da bilemiyorum güveniyorum fakat hem ücreti çok yüksek. 6000 civarı.

Ayrıca kalıcı işlem lazer ve cerrahi yöntemle yapılabiliyormuş. Bazı doktorlar ise lazerle kesilen dokunun tekrar dikilemeyeceğini söylüyor. lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın.
Esra Çabuk Cömert'i de araştırabilirsin arkadaşım gitti geçici yaptırdı kanaması da olduğunu söyledi kalıcı da da sorun olcağını zannetmiyorum.

thesoulmate

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2020
34
10
25
arkadaşlar biliyorum bir çoğunuz konuya ön yargılı ama ben sizden yardım istiyorum. sürtünme yoluyla cinsellik yaşarken çok fazla kan geldi ne olduğunu bile anlamadım. gerçekten isteyip birlikte olsaydım bu kadar pişman olamazdım. kalıcı kızlık zar dikimi için meral sönmezer ve banu akçal arasında kaldım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin