Kızlık Zarı Dikimi Doktor Tavsiyesi

Derbeder10

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
219
196
28
Canım Turgay beye ameliyat oldum tuttuğunu söyledi bana tuttuğunu zaten bende gördüm kapalı giriş şeklinde düzelme harika görüntüye sahip bı vajina. Ama maalesef kanamam olmadı ilk ve ikinci denemem de iliskiye giremedik üçüncü de ise çok kolay bir şekilde girdi ama kan falan yoktu çok daralmisti vajinam normalde baya geniş olmasına rağmen ama dediğim gibi kanama gerçekleşmedi olumlu sonuç alan çok kişi var ama maalesef ben olumlu sonuç alanlardan değilim ama zor bir süreç bu halinle kabul eden biridir belki söylemeyi dene çunku psikolojim çok yıprandı maalesef şuan kanamam olmadığı için hala daha kötüyüm bu işlem için kimse yüzde yüz garanti vermiyor maalesef çoğu doktorda geçici yapiyormus.

altnekn

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
101
41
30
Arkadaşlar etik olup olmaması ve diğer yorumlarınızda haklısınız fakat benim durumum biraz özel , nişanlım çok dar bir çevrede doğuda büyümüş , anlatmaya defalarca çalıştım olmadı. Sadece bu nedenle ilişkimi bitirmek istemiyorum. Lütfen bu tarz yorumlar yerine yardımcı olursanız daha mutlu olurum cidden zor durumdayım :KK43:
benden tek tavsiye o nişanı at :KK12:

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21
Canım Turgay beye ameliyat oldum tuttuğunu söyledi bana tuttuğunu zaten bende gördüm kapalı giriş şeklinde düzelme harika görüntüye sahip bı vajina. Ama maalesef kanamam olmadı ilk ve ikinci denemem de iliskiye giremedik üçüncü de ise çok kolay bir şekilde girdi ama kan falan yoktu çok daralmisti vajinam normalde baya geniş olmasına rağmen ama dediğim gibi kanama gerçekleşmedi olumlu sonuç alan çok kişi var ama maalesef ben olumlu sonuç alanlardan değilim ama zor bir süreç bu halinle kabul eden biridir belki söylemeyi dene çunku psikolojim çok yıprandı maalesef şuan kanamam olmadığı için hala daha kötüyüm bu işlem için kimse yüzde yüz garanti vermiyor maalesef çoğu doktorda geçici yapiyormus.
etleşme mi oldu ki canım

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21
Kızlar ben 12 gün once kizlik zari.diktirdim.bugun kirmizi kan geldi bozulmuş.olabilir mi ya
İlk günlerde kanaman olmadı mı hiç , sızıntı şeklinde kanama olabilir demişti bana doktor

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
21