• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kızlık zarı

Beyza oz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
144
41
geçici kızlık zarı dikimi yapıldıktan sonra çok hareket etmemek, çok yürümemek ve yan oturmak gerekiyormuş aksi taktirde dikişler atıyormuş ve ilk gece kan gelmiyormuş böyle birşey varmı yorumlarınızı bekliyorum

Minikpatissss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
7
0
24
aynı sorunu yaşıyorum yakında düğünüm olucak ve 2 3 damla kan için uğraşıyorum malesef çözüm bulmak için. Geçici dikimi araştırmıştım öyle sorunları olabiliyormuş

Beyza oz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
144
41
aynı sorunu yaşıyorum yakında düğünüm olucak ve 2 3 damla kan için uğraşıyorum malesef çözüm bulmak için. Geçici dikimi araştırmıştım öyle sorunları olabiliyormuş
Kalıcıyı doktorlar bile tavsiye etmiyor ama geçicininde böyle problemleri varmış ne yapacaz bilmiyorum

Noldbtt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
702
1.226
Kimin ne yaşadığını bir allah bilir benim başımdan ne olaylar geçti bilmeden bu şekilde beni yargılayamazsınız
Kimse sizi yargılamıyor burada sorun yaşadıklarınızı anlatıp kabul görmek yerine, salak yerine koyup ömür boyu yalan söylemeyi göze alarak bir evlilik yapmak. Ben doğru bulmuyorum ve keriz yerine koyacağınız erkeklerle mutlu olacağınızı düşünmüyorum.

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.474
1.289
Kızlık zarı yırtıkırken acıyacak korkusuna vajinismus oldum aylarca çektik. Millet ilkini yaşayıp atlatıyor yetmiyor bir de diktiriyor arkadaş anlamadım bu işi ben bizler mi çol cesaretsizdik 🙈

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.474
1.289

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

_Vera_

Bırak insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.372
2.217
Ben bir sitede görmüştüm sahte kızlık zarı diye bişey vajina içine koyuyormışsun kan değil ama kan gibi bişi akıyormuş ondan Bi bakın derim

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :72.6 Kg. Şimdiki Kilom :68.8 Kg.

Beyza oz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
144
41
Ben bir sitede görmüştüm sahte kızlık zarı diye bişey vajina içine koyuyormışsun kan değil ama kan gibi bişi akıyormuş ondan Bi bakın derim
Ben tam birliktelik yaşamadım zarım daha duruyormuş ama iki taraflı yırtık varmış

Beyza oz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
144
41
Kalici yaptiran varmi ? Iyilesme suresinde neler kullandiniz
Kalıcıyı doktorlar bile tavsiye etmiyor kesin sonuç almak %50 diyorlar. Geçici diktirirsen kesin sonuç veren doktorlar var ama dediğim gibi dikkat etmek gerekiyormuş düğün günü

rnp06

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
3.142
3.042
30
Kızlık zarı yırtıkırken acıyacak korkusuna vajinismus oldum aylarca çektik. Millet ilkini yaşayıp atlatıyor yetmiyor bir de diktiriyor arkadaş anlamadım bu işi ben bizler mi çol cesaretsizdik 🙈
Al bendende o kdr 😁😁😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)