• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kizlik zarım bozulmus mudur

_edanur_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
15
4
22
Merhaba arkadaşlar sevgilimle aramızda bi yakınlaşma oldu daha doğrusu ben hayatımda hiç kimse ile yakinlasmadim ilk defa bir erkek penisini vajinaya sokmaya çalıştı ve ilk sokmaya çalıştığında çok canım acıdı ve çok ağladım bayılacak gibi oldum tam ucunu soktu sadece gece bişey yoktu ama sabah kalktıgımda yürüyemedim kasiklarim çok ağırdı ve adetim bitmesine rağmen çok hafif bir pembe leke geldi daha sonra bisey olmamıştır diyerek biraz biraz ucunu sokmaya devam etti sonra bir gün hepsini soktu ve kanama olmadi ertesi gün doktora gittiğimde doktor kızlık zarımın hala durduğunu esnek ölebileceğini söyledi daha sonra iliskiye devam ettik ama her soktuğunda vajinamin en gerisine baskı yaptığında canım çok ağrıyordu geçen gün çok baskı yaptı ve pembe leke geldi ertesi gün yine oraya baskı yaptı ve pembe leke yine geldi sizce kızlık zarım bozulmuşmudur çünkü artık oraya baskı yapsada canım acımıyor ve artık pembe leke gelmiyor.. isin kotusu sevgilim ona bu konuda yalan söylediğimi kizlik zarım ilk geceden bozulurdu olsaydi diye düşünüyor.. Benimde hayatımda ilk defa yakınlastigim sadece sevgilim oldu kimsenin elini bile tutmadım ilk onla yaşadım herşeyi ama o bu konuda bana inanmıyor sizce kızlık zarım bu şekilde yırtılmış olabilir mi..?

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.463
1.286
Zar denen olgu duruyor mu bilmem ama evlilik dışı ilişki yaşayıp bir de bekaretini sorgulaması çok saçma.Kendinin kaç tane olmuş o ondan haber versin önce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sindiyrella

Masallara inanmayı bırakmayanlara..🧚👠
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.052
3.966
Pembe leke gelmişse bozulma ihtimali %85 lerde.. Çünkü ilişkiye devam etmişsiniz..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-02-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Evhamli123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
43
52
27
Yaşlarinizin küçük olduğunu düşünüyorum. Sevgiliniz öküzün önde gideni. Siz ona en özelinizi açmışsınız inanmamak ne demek ? Sizi nasıl bir durum içine soktugunun farkında mısınız? Kimseye hicbir şeyi ispat etmek zorunda değilsiniz.
Sorunuza gelecek olursak tam anlamıyla ilişki yaşamışsınız öyle anladım. Kızlık zarınızın bozulduğunu düşünüyorum.

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.609
5.410
Bi erkek zaten bunu anlar kan gelse de gelmese de. Hiç kimseye kendini bu derece küçük düşürtme. İspatlamak zorunda da değilsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 25 gün kaldı.

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Ozlemesra

Unicornları severim keşke gerçek olsalar
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
2.401
7.888
27
Elime erkek eli değmedi level inden nasıl sevgiliyle birlikte olma level ine geçtiniz merak ettim çünkü iki uç nokta arası geçiş çok hızlı olmuş.
Eline erkek elinin değmemesini belirtme gereği duymanız sonrasında vajinaniza penis değdiğini anlattığınızda inandırıcılığını yitiriyor çünkü.

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
5.471
5.399
Lütfen aşağıdaki Op.Dr.Banu Çiftçi'nin yazısını okuyun. KIZLIK ZARI YOKTUR.

Meslek hayatım boyunca değiştirmek, düzeltmek istediğin tek şey olsa deseler; “kızlık zarı muayenesi”ni tarihe gömmek derim.
Ama bu konu her şeyin ötesinde kültürel bir tabu.
🌸
Gaza geldim 2 yıl önce; Birleşmiş Milletler ve WHO bir bildiri yayınlayınca.
Tüm dünyada bu muayenenin kaldırılmasına yönelikti. Çünkü bekaretin anlaşılabileceği bir muayene değildi bilimsel olarak.
Ve Türkiye de hala yapılan nadir ülkeler arasındaydı.
Türkiye ayağını yürütmek için başvuru bile yaptım.
🌸
Sonra YouTube kanalıma bir video çektim.
Tıp Fakültesindeki öğrencilerimi de alarak yanıma, anatomi anlattım, orada bir zar olmadığını.
Böyle bir muayenenin belirleyici olmadığını, daha önce cinsel ilişki yaşanıp yaşanmadığına dair bilgi veremeyeceğini anlatan.
🌸
Adı bile ne kadar acımasızca çevrilmişti dilimize. Ortada zar falan yoktu.
Cinsel uyarılmayla genişleyen kenarda bir doku kalıntısıydı sadece.
Ve 3 kadının birinde ilk ilişkide bir lekelenme olabilirdi.
Yani öyle tipi falan olmamakla beraber uyarılmayla herkeste esneyen bir yapıydı.
Ve asla bekareti ispatlayan bir test olamazdı.
Hatta kanama olmayışı, kadının hazırlanmış ve cinsel ilişkinin çok rahat geçtiğinin göstergesiydi.
🌸
Afrika’da kadın sünneti, bizde kızlık zarı(!) ne dinsel ne de başka bir anlamı vardı. Çok daha zordu yıkmak çünkü kültürel tabuydu. Sonradan anladım.
Ne zaman mı?
🌸
Videoyu yüklemeden önce yakın çevreme çok farklı statüde kişilere izlettim.
Yakın bir arkadaşım şu an 7 yaşında, benim doğumunu yaptırdığım kızının asla bu videoyu izlemesini istemeyeceğini söyledi.
“Kanama olmayabileceğini bilirse; önüne gelenle yatar, kendini eşine saklamaz.”mış.
🌸
70 yaşlarında çok güçlü önemli bir CEO arkadaşım “e o zaman neden karşıma bunu engel olarak çıkarıyorlar, kızım ben daha diye?” dedi.
🌸
Yine entelektüelitesi çok yüksek bir arkadaşım. “Olur mu öyle şey, ben ilk eşime sakladım kendimi ve yatak kan içinde kaldı.” dedi gururlanarak. Yani kızlığını ispatlamıştı.
🌸
Midem bulandı. 1 hafta kendime gelemedim ve yüklemedim YouTube’a. Doğru mu yaptım bilmiyorum.
Ama o kadar içimde kaldı ki bu konu. Herkes kendi çapında nemalanıyor, fayda görüyordu bu hiçbir anatomik alt yapısı olmayan köhne inançtan.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Ozlemesra

Unicornları severim keşke gerçek olsalar
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
2.401
7.888
27
Doktora gitmişsiniz ilkinde(merdiven altı bi yerdi heralde esnek olabilir falan kadınlar arası efsanelerden). Kendinizi küçük düşürmeye devam edeceksiniz belli ki.

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
5.471
5.399
SeptemberRose SeptemberRose elinize sağlık ben bulup aktaracaktım iyi ettiniz valla :KK51:
yazının devamı da vardı da bulamadım yorumlar arasında.

çok yerleşmiş yanlış düşünceler var maalesef, değişeceğini hiç zannetmiyorum.

ve kadınlarımız kendini ezdirmeye çok meraklı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
5.471
5.399

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.463
1.286
Ben ilk ilişkimi vajinismus tedavisi sonrasında yaşadım.Tedavide kasmamayı öğrenince tabii aparatlarla tedavi görmeme rağmen kan falan gelmedi ilk ilişkide de öyle keza.Zaten kan eşittir kendini kasmak demektir.Normalde kan gelmezmiş senelerdir yanlış bilgilendirilmişiz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.609
5.410

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

_Gulnihal_

Ben koşarken de seni seviyorum 🙂
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
10.510
32.495
isin kotusu sevgilim ona bu konuda yalan söylediğimi kizlik zarım ilk geceden bozulurdu olsaydi diye düşünüyor..
Şöyle adamlar için kendinizi hirpaliyorsunuz... Yapmasaymis madem. Neden ileri gitmiş bissi olmaz bissi olmaz diye. Hem ileri boyuttaki bir iliskide zaten esnekmis varmış yokmuş bir anlami kalmıyor.

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
5.471
5.399
Ben ilk ilişkimi vajinismus tedavisi sonrasında yaşadım.Tedavide kasmamayı öğrenince tabii aparatlarla tedavi görmeme rağmen kan falan gelmedi ilk ilişkide de öyle keza.Zaten kan eşittir kendini kasmak demektir.Normalde kan gelmezmiş senelerdir yanlış bilgilendirilmişiz
Benim de ilk ilişkimde ne kan gelmişti ne de canım yanmıştı. ne kadar zorlanırsa o kadar kötü oluyor demekki.
Ne bileyim çoğu aynı şeyi söylüyor. Mesela bi arkadaşım dikim yaptırmıştı anlamıştı çocuk bunu nasıl bilmiyorum
zarf atmış bence arkadaşınıza çocuk.
her kadının o bölgeleri farklı farklıyken nasıl anlıyoruz diyebiliyorlar anlayamıyorum.

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.609
5.410
Benim de ilk ilişkimde ne kan gelmişti ne de canım yanmıştı. ne kadar zorlanırsa o kadar kötü oluyor demekki.

zarf atmış bence arkadaşınıza çocuk.
her kadının o bölgeleri farklı farklıyken nasıl anlıyoruz diyebiliyorlar anlayamıyorum.
Sonra zaten iki aya boşandılar ama çoğu da bunu iddia ediyo zarf attı büyük ihtimal iki tarafa da oldu olan

Seymaa00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
131
2.861
25
İlişkiye devam etmişsin hala bozulmuş mu diyosun. Keşke pişman olcağınız şeyleri yapmasanız.