• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

KK'canlar hacamat tedavi oldum gelin birlikte devam edelim

Mavis222

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
773
335
Aylardır araştırdığım hacamat tedavisini cuma günü verdiğim ani kararla dün öğlen saatlerinde yaptırdım. Kendi kuzenim yaklaşık 5 senedir yapıyor bu işi öncelikle şunu belirtmek isterim hacamat ( kupa ) tedavisi Peygamber efendimizin sünneti, ve Uhud Hendek hicret zamanında tedavi olarak uygulanıyormuş. Ben aylarca antibiyotik kullandigim için vajinadaki yararlı bakteriler azalmaya başlamıştı ve bu da mantara sebep olmuştu yine bı antibiyotik ve fitil kullandım antibiyotik tamamen bitti fakat fitil 3 tane kaldı dün yaklaşık sırtımdan ensemden belimden ve pöç (kuyruk sokumu) olmak üzere toplam 10 kupa yaptırdım en çok pöc kısmından kirli hastalıklı kan çıkmış hatta gozumle gördüm epey pihtiliydi bebek istediğimi bildiği için hamileliği hızlandırmak amaçlı belimin bı yerine ayriyeten kupa yapmış eve geldigimde resmen vajinamdan mantarların döküldüğünü hissettim yaraların üzerine hiç bir kimyasal ilaç kullanmamak gerekiyor kantaron yağı sürülmesi lazımmis ben dün akşam eşimden rica ettim o da sürdü hemen kabuk bagladi acı yanma falan yok bakalım bu defa gebelik olacak mi merak edenler yorum yaparsa cevaplarım sağlıcakla ♥

Efulimm41

23.10.18 ❤️ Hayatımıza hoşgeldin küçük adam..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
5.986
3.175
Aylardır araştırdığım hacamat tedavisini cuma günü verdiğim ani kararla dün öğlen saatlerinde yaptırdım. Kendi kuzenim yaklaşık 5 senedir yapıyor bu işi öncelikle şunu belirtmek isterim hacamat ( kupa ) tedavisi Peygamber efendimizin sünneti, ve Uhud Hendek hicret zamanında tedavi olarak uygulanıyormuş. Ben aylarca antibiyotik kullandigim için vajinadaki yararlı bakteriler azalmaya başlamıştı ve bu da mantara sebep olmuştu yine bı antibiyotik ve fitil kullandım antibiyotik tamamen bitti fakat fitil 3 tane kaldı dün yaklaşık sırtımdan ensemden belimden ve pöç (kuyruk sokumu) olmak üzere toplam 10 kupa yaptırdım en çok pöc kısmından kirli hastalıklı kan çıkmış hatta gozumle gördüm epey pihtiliydi bebek istediğimi bildiği için hamileliği hızlandırmak amaçlı belimin bı yerine ayriyeten kupa yapmış eve geldigimde resmen vajinamdan mantarların döküldüğünü hissettim yaraların üzerine hiç bir kimyasal ilaç kullanmamak gerekiyor kantaron yağı sürülmesi lazımmis ben dün akşam eşimden rica ettim o da sürdü hemen kabuk bagladi acı yanma falan yok bakalım bu defa gebelik olacak mi merak edenler yorum yaparsa cevaplarım sağlıcakla ♥
Bende gebelik istiyorum. Hacamat yaptırdım bende 2-3 hafta önce hem gebelik için hem hormon tedavisi gördüm üç aylık iğne yaptırdım hormonlarım alt üst oldu onun için de iki kürek kemiği arasına yaptırdım bi de kuyruk sokumuna mı diyorlar oraya bende ondan pek bişey gelmedi de üst taraftan baya geldi hormonlarım alt üst oldu. Ve sanırım işe yaradı dün bugün test yaptım hamile gibiyim silik çizgi gördüm ☺

Mavis222

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
773
335
Bende gebelik istiyorum. Hacamat yaptırdım bende 2-3 hafta önce hem gebelik için hem hormon tedavisi gördüm üç aylık iğne yaptırdım hormonlarım alt üst oldu onun için de iki kürek kemiği arasına yaptırdım bi de kuyruk sokumuna mı diyorlar oraya bende ondan pek bişey gelmedi de üst taraftan baya geldi hormonlarım alt üst oldu. Ve sanırım işe yaradı dün bugün test yaptım hamile gibiyim silik çizgi gördüm ☺
Ay inşallah kuzum inşallah hacamatın üstüne ilaç kullanmamaya dikkat et 😍

Efulimm41

23.10.18 ❤️ Hayatımıza hoşgeldin küçük adam..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
5.986
3.175
Ay inşallah kuzum inşallah hacamatın üstüne ilaç kullanmamaya dikkat et 😍
Aynen kullanmıyorum. Haccame adet düzensizliği için hayıt tohumu kullan dedi. Onu içtim bi tek. Şimdi bıraktım ama ne olur ne olmaz

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
5.104
13.783
Mantarların döküldüğünü nasıl hissettin?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
5.104
13.783
Akıntım normalde hiç olmadı fitil akmisti ama halen mantarlar görünüyordu şuan hiç bisiy yok
Mantarlar gözle görülüyor mu? Yanlış anlama benim de kaşıntım oldu da bir dönem, hani görünen bir şeyse neye benziyor ona göre doktora gitmek açısından soruyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ZeyNOS

Kuzulkurt gelsin 😈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
963
11.044
Benimde panik atak ve yürek kalması için gögüs kafesime yaptırırmam gerek ama ben bayılırım korkuyorum o_O

Yukarı Alt