klavye hızı

rxuxya3384

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:Saruboceq:merhaba acil klavyemi hızlandırmam lazım arkadaşlar ne yapmalıyım sınava gircem benm için cok önemli bir tavsiyesi olan var mı? dk'da 250 karakter istiyorlar yazarsam hemen işe alınıcam lütfen yardııım............:Saruboceq::Saruboceq:

*sennur*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:Saruboceq:merhaba acil klavyemi hızlandırmam lazım arkadaşlar ne yapmalıyım sınava gircem benm için cok önemli bir tavsiyesi olan var mı? dk'da 250 karakter istiyorlar yazarsam hemen işe alınıcam lütfen yardııım............:Saruboceq::Saruboceq:

F klavye kullanabiliyomusun

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
size yardimci olurmu bilmem, bir arkadasin 10 parmak klavye ögrenmekle ilgili bir konusu vardi
belki yardimci olur.

aydasu

pembekartanesi.blogspot
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
296
arkadasım 10 parmak cdlerı oluyor onlardan calısabılırsın ne kadar vaktın var daha onceden 10 parmak deneyımın varmı bılmıyorum ama 250 karakter yazmak ıcın en azından bı ay zmanın olması gerek belkı de daha fazla

rxuxya3384

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Q klavye kullanıom ben bir ay kadar zamanım var bir kaç on parmak programı indirdim ama hiç hoşuma gitmedi bana önerebileceğiniz bir program veya ypabileceğim bir şey var mı? hep yazıyorum devamlı e kadar faydalı olur bilmiyorum ama hızlanmıo gibi 180 falan yazıom en fazla

AsiNaz

Huzurum; İ&E
Pro Üye
Emoji Skoru
324
Ben de öğrenmek istiyorum on parmağı.
Ben konuyu güncelleyeyim, belki bir yardım gelir size:)

rxuxya3384

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
saol arakdaşlar ama tekniği yok mu bunu bi metn alıom yazıom yazıom ama snaki gelişmio ya zamanımda az ve bu sınavı kesn kazanmam lazım kazanırsam eğer hastanede çalışmaya başlıcam benm için cok önemli

rxuxya3384

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
heeeeeeey kimse yok mu ya bu konu da kimsenin bilgisi yok mu yardım lütfeeeeeeeeeeeeeeen

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
canım bende hastahanede calışmaya baslıycam ve klavyemi hızlandırmaya calışıyorum programlar var bunla ilgili ama ben word de yazarak uğraşıyorum ve eskiden kullandığım ama şimdi unuttuğum f klavyeye agırlık verdim bence daha süratli olman için faydası olacaktır Allah yardımcımız olsun

rxuxya3384

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aynen ben de hastaneye gircem programların pek faydası olmuo heralde ben de öel yapayım o zamn word de calışmak en iyiis sanırım

Yukarı Alt