1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Klomen İlacıyla Yumurtası Gelişmeyen Var Mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zelis tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zelis
  1. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim klomenle yumurta gelişimim olmuyor.iğne tedavisine başlıycaz.bu şekilde sorunu olupta hamile olanlar var mı? yardımcı olursanız sevinirm.:emir_bebek:

2. 8 Temmuz 2009
  3. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde geçen ay günde 2 tane kullanmama rağmen hiç yumurtam olmadı. doktor bu ay günde 3 taneye çıkarmıştı. eğer bundada olmazsa iğneye geçicez dedi. ama çok şükür 3 tane yumurtam oldu. inşallah hamileyimdir. bana dua et olur mu? ben de sana edicem.

4. 8 Temmuz 2009
  5. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım hamilesindir.benim doktor 2 tane klomende gelişmedi adetliyken gel iğneye geçelim dedi.senin adetlerin düzenli miydi.benim düzensiz.klomen ilacı kullandıktan sonra progestan kullandığım halde hala adet olmadım.ama senin 3 le geliştiğini öğrenince biraz rahatladım.Allah yardımcımız olsun

6. 8 Temmuz 2009
  7. angel_eda

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım inşallah... ben de pko var. dün test yaptı negatif çıktı hiç beklemiyorum bu ay. bence olmayacak yani hiç bi belirti felan da yok.. inşallah senin tutar.

8. 8 Temmuz 2009
  9. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu polikistik over nedr.bendede yumurta gelişmiyor bende pkolumu oluyorum.canını sıkma herşeyin vakti zamanı var.inşallah yakınzamanda hamile oluruz.

10. 9 Temmuz 2009
  11. angel_eda

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    internete yazarsan geniş bilgi bulabilirsin. bu arada senin pko olduğunun anlanması için bazı testler felan yapılması ve ultrasonda tanı konması gerek. sanırım sen de yok öle bişey!

12. 9 Temmuz 2009
  13. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ben değil ama tanıdıklarım var bır ay klomen kullandı bı işe yaramadı ilk ay merional ve sonraki ay ise gonal f kullandı ve yumutrtalıkları cevap verdi bu yolla hamile kalanda var kalamayanda var allah yardımcınız olsıun inşallah en kısa zamanda kavusursunuz ....

14. 9 Temmuz 2009
  15. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim canım bilgin için.bakalım tedaviye tatil için ara verdim.kısmet birdaha ki aya

16. 13 Temmuz 2009
  17. iklim

iklim Pelin ve Asel Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    198
    canım klomenle benimde yumurtam gelişmedi dr bana menogon iğne verdi

18. 25 Aralık 2010
  19. Ktr

Ktr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 3 aydır klomen kullanıyorum ilk ay herşey çok güzeldi çatlatma da oldum ama gebelik oluşmadı sonrakı ay ve bu ay günde 3 defa kullandım ilk kontrolumde sağda ve solda 2 yumurtam vardı 15mm ama dr um hiç sevinmedi pek ümidim yok dedi 2. kontrolde sağdaki ufalanmış iyice soldakide 15 mm den 13 mm ye düşmüş :KK59: arkadaşalr varsa bilen lütfen paylaşsın neden büyümüşken küçülür bu yumurta ? çok moralım bozuldu dr um 2-3 ay ara verelim sonra aşılamaya geçelim dedi bu arada ilk çocuğuma normal yolla hamile kaldım hormon testlerimde normal bana biraz kılo ver ondan oluyor dedi :KK25: