• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Klomen ile hamile kalanlar yardım

kaleetugcee

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
68
15
Merhaba yardımcı olur musunuz acaba 4/4 lük pco luyum ve 1 yıldır evliyim. Normal yollardan çocuk sahibi olamadık ne yazık ki. Bir kez kimyasal gebelik geçirdim 3 ay önce. Ve bugün doktorum klomen tedavisi başladı. Klomen tedavisi ile hangi aşamada hamile kalanlar oldu? Başarı yüzdesi kaçtır? Dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

NurAlt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
159
76
Merhaba yardımcı olur musunuz acaba 4/4 lük pco luyum ve 1 yıldır evliyim. Normal yollardan çocuk sahibi olamadık ne yazık ki. Bir kez kimyasal gebelik geçirdim 3 ay önce. Ve bugün doktorum klomen tedavisi başladı. Klomen tedavisi ile hangi aşamada hamile kalanlar oldu? Başarı yüzdesi kaçtır? Dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Canım merhaba bende pkoluyum 1.5 senelik evliyim SAT 11.şubat.2018 ve klomene başladım ilk ayımda hamile kaldım Allah bağışlarsa şuan hamileyim hiç dert etme o yüzden Rabbim verecekse veriyor

kaleetugcee

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
68
15
Canım merhaba bende pkoluyum 1.5 senelik evliyim SAT 11.şubat.2018 ve klomene başladım ilk ayımda hamile kaldım Allah bağışlarsa şuan hamileyim hiç dert etme o yüzden Rabbim verecekse veriyor
Allah sağlıkla kucağına versin inşallah canım. içime su serptin inanki. Duanı eksik etme

kaleetugcee

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
68
15
Bende cok baktım buralara tedavi sırasında ama doktorun verdi mi blmiyorm ama benim bebeğimin tutmasının en büyük sebebi sanırım doktorumun verdiği bir jel vardı o sana oyle bişey verdi mi
Hayır jel vermedi. Sadece klomen dekort verdi bide folik asit başlattı. Ne jeliydi canım

Yukarı Alt