• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Klomen ile hamile kalanlar yardım

Edvard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
1.614
547
Bende bu ay klomen kullandım.
Ayın 11 adet günümdü ama hala olmadım.
Doktor 10 gün sonra gel demişti ve ben bugün gittim. Maalesef büyük bir kist oluşmuş. Doktor öncelikle o kisti yok etmek lazım dedi. Tarlusal yazdı.
Eğer negatif sonuç aldıysan ve günün de geçiyorsa şayet, bekleme bir an önce doktora git derim:KK66:
Bugün olmam lazımdı 2 gün bekleyip test yaptıktan sonra doktora girmeyi düşünüyorum sende karın ağrısı varmıydı birde tarnusal yerine soğan kürü yapsana

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.351
1.620
Bugün olmam lazımdı 2 gün bekleyip test yaptıktan sonra doktora girmeyi düşünüyorum sende karın ağrısı varmıydı birde tarnusal yerine soğan kürü yapsana
İlaç kullanırken bitkisel ilaç kullanmak, kullandıgım ilaçların etkisini alabilir dedi arkadaşım. (Arkadaşımda doktor,ondan bilgisine güveniyorum:KK39:) Ama şuanda klomen kullanmadıgım için, sogan kürünü yapmayı düşünüyorum
Bende kasık agrısı oldu. Ben öyle adet öncesi göğüs hassasiyeti yaşamayan birisi olarak bu ay göğüs agrısı çekiyorum:KK57:

Edvard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
1.614
547
İlaç kullanırken bitkisel ilaç kullanmak, kullandıgım ilaçların etkisini alabilir dedi arkadaşım. (Arkadaşımda doktor,ondan bilgisine güveniyorum:KK39:) Ama şuanda klomen kullanmadıgım için, sogan kürünü yapmayı düşünüyorum
Bende kasık agrısı oldu. Ben öyle adet öncesi göğüs hassasiyeti yaşamayan birisi olarak bu ay göğüs agrısı çekiyorum:KK57:
Benim belirtim yok kasık ağrım arada tekliyor ben geçen ay adet olmadım soğan kürü sayesinde oldum ondan dedim faydasını gördüm yani

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.351
1.620
Benim belirtim yok kasık ağrım arada tekliyor ben geçen ay adet olmadım soğan kürü sayesinde oldum ondan dedim faydasını gördüm yani
Adet olmadan sogan kürüne başlanabiliyor mu ki? Adet olduğum zaman 2ci klomen tedavisine geçilecek bende çünkü.
Bu ay, bulantım kasık ağrım çok oldu benim. Sanırım ilaçlar agır geldi bünyeme.

Edvard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
1.614
547
Doktor geçen ay bana tarnusal verdi bende onun yerine soğan kürü yaptım 72 gün adet olamadım ilaç kullanma taraftarı değilim klomen ve folikasit 1 aydır kullanıyorum soğan kürünün çok faydası oldu bana ondan dedim ama sen yapma klomen kullanacaksın

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.351
1.620
Doktor geçen ay bana tarnusal verdi bende onun yerine soğan kürü yaptım 72 gün adet olamadım ilaç kullanma taraftarı değilim klomen ve folikasit 1 aydır kullanıyorum soğan kürünün çok faydası oldu bana ondan dedim ama sen yapma klomen kullanacaksın
Bende ilaç kullanma tarafdarı değilim.Kolay kolay doktora gitmem. İlaç ASLA kullanmam.En son yıllar önce midem için agır tedavi uygulandığında kullanmıştım ilacı.(Ondan sonra kullandığımı hatırlamıyorum)AMA malesef doktorum, tek çare bu ilaçlar dedi.Ya ilaç yada tüp bebek dedi.Bende ilaç kullanmayı tercih ettimHoppa
Midem'de kitle vardı. İlaçlarla tedavi oldum ama geçmemişti.Bitkisel tedaviyi vesile kıldı RABBİM,bu sene o kitlenin kaybolduğunu ögrendim.
Aslında en güzeli doğal tedavi ama benim gibi yaş faktörü ortada olan kişiler için, ZAMAN çok önemli maalesef:KK17:

Edvard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
1.614
547
Bende ilaç kullanma tarafdarı değilim.Kolay kolay doktora gitmem. İlaç ASLA kullanmam.En son yıllar önce midem için agır tedavi uygulandığında kullanmıştım ilacı.(Ondan sonra kullandığımı hatırlamıyorum)AMA malesef doktorum, tek çare bu ilaçlar dedi.Ya ilaç yada tüp bebek dedi.Bende ilaç kullanmayı tercih ettimHoppa
Midem'de kitle vardı. İlaçlarla tedavi oldum ama geçmemişti.Bitkisel tedaviyi vesile kıldı RABBİM,bu sene o kitlenin kaybolduğunu ögrendim.
Aslında en güzeli doğal tedavi ama benim gibi yaş faktörü ortada olan kişiler için, ZAMAN çok önemli maalesef:KK17:
Anladım canım bende dediklerini düşündüm doktora gitme kararı aldım salı gününe gitcem bakalım ne diyor

Muradiye09

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2017
280
135
Kızlar klomen 2 tane yum büyütse mesela bunların biri 12. Gün biri 17. Günde çatlar mı ? Farklı zamanlarda yani ? Eğer öyle olursa bat hangisine göre olur ?

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.351
1.620
Kızlar klomen 2 tane yum büyütse mesela bunların biri 12. Gün biri 17. Günde çatlar mı ? Farklı zamanlarda yani ? Eğer öyle olursa bat hangisine göre olur ?
Her ikisi de kaliteli ise, ikizlere hamile kalırsın:KK48:
Hamile iken, ikinci bebeğine hamile kalan kadını duymadınız mı?
Bir yerde okumuştum. 22cm olan yumurtası çatlamış ama bebek olmamışken, aynı anda oluşan ama küçük olan yumurtası büyüyüp çatlamış ve hamile kalmış bayan.
Sanırım yumurtaların cm ziyade kaliteli olması daha önemli.

vebenbirkarinca

Bir ben varım deme yoksan da olur..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
661
585
Kızlarne yaptınız? Yok mu gelişmesi olan. Bende adet söktürücüden sonra ilk kez başlıcam klomene adetim çok düzensiz :KK1:

Yukarı Alt