Klomen kullananlar, klomen nasıl kullanıyorsunuz?

Arslan5858

İpek🌸
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
786
879
28
Selam bayanlar size bir sorum var klomene başladım bu ay tekrar ve dozunu bu doktorum değişti ilk kullandığımda 2 kutu 3 öğün almıştım şimdi sadece kutudan 5 tane içmemi söyledi bu doz olayı neye göre belirleniyor bu olayı anlayamadım herkes çok farklı şekilde kullanmış?

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
3.169
2.769
24
Lütfen konu hakkında bilgisi olan yok mu😞
Çok yumurtan oluştu ise düşürmüştür mesela bende femarayı günde bir tane 5 gün kullanacağım sana yeterli oluyor demişti

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

Bonbon3435

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2017
104
102
Selam bayanlar size bir sorum var klomene başladım bu ay tekrar ve dozunu bu doktorum değişti ilk kullandığımda 2 kutu 3 öğün almıştım şimdi sadece kutudan 5 tane içmemi söyledi bu doz olayı neye göre belirleniyor bu olayı anlayamadım herkes çok farklı şekilde kullanmış?
Bende kullanmıştım adet bitiminin 10.gününde başlayıp 5 gün içiyordum bende

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
3.169
2.769
24
İlk kullandığımda 3 tane oluşmuştu canım bunda az geldi doz tereddüt ettim 5 gün bir tane
Hayrlısı olsun ama yeterli ise bence az çok kafanıza takmayın inşallah bu ay son klomen olur 🙂

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

Arslan5858

İpek🌸
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
786
879
28
Anladım demek ki düşük dozla başlamak istemiş tekrardan bu sorun yapilcak bir şey değil aslında. İlk hamileliginiz tek seferde mı tuttu?
İlk hamileliğim kendiliğinden oldu hiçbir şey yapmadım ama düşük oldu ikinci hamileliğimde kalamayınca klomen verdi ilk seferde tuttu

Arslan5858

İpek🌸
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
786
879
28
Sizin adınıza üzüldüm geçmiş olsun. klomeni ilk seferde günde 1 tane alacak şekilde veriyorlar size ilk sefer çok vermişler şimdi normale dönmüş aslında.
Sağ olun. Evet üniversitedeki doktorum çok şaşırdı sana nasıl böyle bir doz yüklemiş çok manasız dedi o yüzden şaşırdım ben de bakalım günde bir tane alıyorum her gün aynı saatte 5 gün boyunca

Umut999

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
561
251
30
Arkadslar ben 5 tane kullandım çok yumurtam oldu. Içimden geçiyor 3 taneye mi düşürsek diye. Doktor bu hormon ilacını elbette gereksiz yere fazla fazla icmeni istemez. Doktorunu dinle.

Momtobe26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
67
50
Kızlar bir de klomen kullanınca yumurta rezervlerimiz azalıyormus. Yani yumurtalari tüketip erken menopoza neden olabilirmis doğru mu bu?