Klomen kullananlar??

Brctks

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
251
206
30
Merhaba kızlar bi seneye yakın süredir çocuk sahibi olmak istiyoruz. Adetlerim çok düzenli değil dün doktor sabah akşam klomen kullanmamı pazartesi kontrole çağırdı. Kullananlar tecrübelerini anlatır mı ilk aydan hamile kalanlar var mı. İnşallah Rabbim herkesin gönlüne göre verir sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza🤲

sedef0

A.H.I.S.K.A
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
613
393
İlk tedavi sanırım.klomen kullanıp yumurta takibi yapacak sonrada iğne yapılacak uygun olgunluğa ulaşırsa.sonra da ilişki önerir.ben kullanıyorum bu ikinci ayım henüz gebelik oluşmadı beklemedeyim bir hafta kaldı âdete bakalım ne olacak

Brctks

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
251
206
30
İlk tedavi sanırım.klomen kullanıp yumurta takibi yapacak sonrada iğne yapılacak uygun olgunluğa ulaşırsa.sonra da ilişki önerir.ben kullanıyorum bu ikinci ayım henüz gebelik oluşmadı beklemedeyim bir hafta kaldı âdete bakalım ne olacak
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım evet ilk kullanımım ama eşimden de test istedi kafam karıştı eşimin testini görmeden bana ilaç başladığı için senin nasıl olmuştu

sedef0

A.H.I.S.K.A
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
613
393
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım evet ilk kullanımım ama eşimden de test istedi kafam karıştı eşimin testini görmeden bana ilaç başladığı için senin nasıl olmuştu
Biz tedaviyi iki yıldır oluyoruz.esim daha önce iki kere test yaptı gebeliğe engel bir durum yok.ama onu en başta istemesi daha iyi en azından zamanınız geçmez esinizde problem varsa aylar sonra bunu anlarsınız daha çok üzülürsünüz.

Brctks

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
251
206
30
Biz tedaviyi iki yıldır oluyoruz.esim daha önce iki kere test yaptı gebeliğe engel bir durum yok.ama onu en başta istemesi daha iyi en azından zamanınız geçmez esinizde problem varsa aylar sonra bunu anlarsınız daha çok üzülürsünüz.
Gerçekten yıpratıcı Bi durum şuan başındayız ama gerçekten zor Allah size de kolaylıklar versin canım

Pinkrosedfg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
34
6
21
Merhaba kızlar bende klomenle ikinci ayım bugün kontrole gittim adetimin on birinci günü en büyük yumurtam 15 mm miş normal mi sizce

Nosking

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
1.714
2.331
Merhaba kızlar bi seneye yakın süredir çocuk sahibi olmak istiyoruz. Adetlerim çok düzenli değil dün doktor sabah akşam klomen kullanmamı pazartesi kontrole çağırdı. Kullananlar tecrübelerini anlatır mı ilk aydan hamile kalanlar var mı. İnşallah Rabbim herkesin gönlüne göre verir sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza🤲
Ben kullandım canım hamile kalamadım tüp bebek tedavisine basladim klomenle olmayınca

Ayse8992

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
149
49
Merhaba bende bugün klomene başladım adetimin 3.günü sabah akşam 1 tane içeceğim haftaya cuma kontrole çağırdı Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah güzel sonuçlar alırız

Anne aday12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
686
405
21
Bende klomene başlayalı 3 gün oldu 6 kasımda kontrole gideceğim hayrlı haber alırım inşallah hepimiz hayrlı haberler alırz inşallah ☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tugcezeynep

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
37
7
28
Progesterona baktırdınız mı o hormon bir şeyleri ifade ediyor

Brctks

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
251
206
30
Kızlar klomen kullanmayı bitirdim yarın Dr kontrolüm var yumurtalıklara bakacaklar muayenesi nasıl oluyor

Anne aday12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
686
405
21

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın