• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Klomen ve Catlatma ignesi olan gebeler

MELIKEDNZ

İbonunmeloşu❤💙
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
237
300
Merhaba arkadaslar araniza yeni katıldım size bi sorum olacakti ben dün catlatma ignesi oldum oglen 12 de doktor bu gece yani 36 saat sonra iliski olsun dedi ben igneden 12 saat sonra yani dun gece 12 de iliskiye girdim bi sorun olur mu sizce bide cok az agrim var normalmidir yumurta catlayinca artarmi bu tedaviyle hamile kalanlar bana bi yazarmisiniz ilk defa bi tedaviyi deniyorum

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.437
7.240
Canım benim de ilk denemem klomenle 6. Günüm bu gün ama sanki benimki tutmadı😔 12 saat sonra ilişki olması bence daha iyi çünkü yumurta çatladığında spermler içeride hazır olur😊

Datlu Girl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
511
236
Merhaba arkadaslar araniza yeni katıldım size bi sorum olacakti ben dün catlatma ignesi oldum oglen 12 de doktor bu gece yani 36 saat sonra iliski olsun dedi ben igneden 12 saat sonra yani dun gece 12 de iliskiye girdim bi sorun olur mu sizce bide cok az agrim var normalmidir yumurta catlayinca artarmi bu tedaviyle hamile kalanlar bana bi yazarmisiniz ilk defa bi tedaviyi deniyorum
canım nasipte varsa olur zaten 🙂ağrı olması normal 🙂 bende 5 ocakta iğne vurdurdum beklemedeyim

Datlu Girl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
511
236
Insallah canm sen daha once ogreniceksin belirtilerin var mi bat n zamn canm
bende adet düzensizliği var canım ne zaman olacağım belli değil 🤗 göğüslerim bu aralar ağrıyor , iğneden 5 gün sonra adet olacakmışım gibi ağrım vardı 🤗 bugün tam 12.gündeyim bekliyorum bakalım hayırlısı inşallah

Ozamannezaman

Ozamanbuzaman🙏
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2017
140
55
merhaba kızlar, bende pazartesi günü 13 ocakta vuruldum çatlaşma iğnesini ilişkiye girdik. Dün ve bugün kasıklarımda bıçak kesiği gibi sancılar var. Tutmuşmudur. yumurtalar yeni mi çatlıyordur meraktan çatlycam :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-11-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mka1938

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2020
5
1
Bende 10 ocak da çatlatma iğnesi oldum, bir haftalık klomen den sonra. Doktorun dediği saatlere dikkat ederek herşeyi uyguladık, Şuan adetime 4 gün var kasıklarım ve karın boşluğumda anlık ve çok şiddetli sancı oluyor uyurken bile uykudan uyanıyorum acaba tuttu mu kafam çok karışık 4 gün nasıl sabredeceğim

Ozamannezaman

Ozamanbuzaman🙏
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2017
140
55
Catlatma ignesi sonrasi yasadigim bel agrisi ilk 4 gun surdu. Acaba basarisiz mi oldu sonuc 😭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-11-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt