Klomen ve kis

ceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaslar ben 5 aydır klomen kullandım catlatma ınesıde bır ıse yaramadı su anda 5cm lik kis oldugunu örendım klomenın kıs yapan arkadaslardan tedavınız nasıl oldu bana yardımcı olursanız sevınırım kıs bebek olmasına engel olabılırmı tesekkurler rabbım hepımıze salık nasıp etsın bırde hayırlı saglıklı bebısler

SadeceMeyra

heyecanlı ve acemi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
canim bu tür hormon ilaclarinin ve ignelerin bu tür sonuclari olabilio.
belli bi büyüklüge ulasmadigi sürece bebege engel degil sanirim. ama takibini yaptir. gecmis olsun

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
canım benimde korkularım var valla klomen kist yapar diye.ilaçları bırakıcam sanırım.agrılarım olmaya basladı neyim var bilmiyorum.kist yokken kist yaratcaz yani ne iş anlamadım:kızgın:

evdefnaz

ﷲ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
bence başaka bi ilaç dene bi arkadasımda da aynı sorun cıktı kist oluştu ondada ameliyat olmak zorunda kaldı canım inşallah sende olmazsın gerci kist cok da büyük deilse olmak zorunda kalmazsın dogum kontrol hapı da gecmesini saglıyor
ha bu arada o kistten ameliyat olan arkadas suan 5.5 aylık hamile darısı bisim basımıza inşallah

BEBEXGXXIXMMMM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benimde korkularım var valla klomen kist yapar diye.ilaçları bırakıcam sanırım.agrılarım olmaya basladı neyim var bilmiyorum.kist yokken kist yaratcaz yani ne iş anlamadım:kızgın:
canım ağrılarım nerde çoğunlukla benimde bu ay çok oluyoda belimin sağtarafında şiddetli

BEBEXGXXIXMMMM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaslar ben 5 aydır klomen kullandım catlatma ınesıde bır ıse yaramadı su anda 5cm lik kis oldugunu örendım klomenın kıs yapan arkadaslardan tedavınız nasıl oldu bana yardımcı olursanız sevınırım kıs bebek olmasına engel olabılırmı tesekkurler rabbım hepımıze salık nasıp etsın bırde hayırlı saglıklı bebısler
aminnnn arkadaşım ya inş.

shoksheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım bende de olmuştu 2 tane biri 6 cm e kadar ulaşmıştı 2 ay sonra adetimle birlikte gittiler çok şükür hamile kalmana engel değil demişti doktorum

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
kızlar agrılarımın sebebi ilaçlar bide igne olabilir dedi doktor.kist yokmuş çok şükür.çatlama ignesi yapar dedi.ins kisti olan herkes kurtulur.öptüm sizi.

mambaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
Sevgilimin agrıları oldugu için bügün doktora gittik ultrason'dan sonra basit kis war dedi.ama bikaç tahlil daha istedi onlar olmadan net bişey söylemedi.Sanırım 37x35 mm yazıyodu.Ben endişelendim ve doktorun randevusuna daha war . Bilgisi oaln arkadaşlar bunun tedavisi nasıl olur,çocuk olmama riski war mı?
halki merak etme cocuk olmama riski basit kiste bagli olamaz. adetle beraber yok olabilir kist. hem kist coguzaman gebelige engel degildir.

hurimamis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar benim sağda 2 tane büyük solda kücük kücük kistlerim oluştu klomen ve ilk defa bu ay catlatma iğnesi vurulmuştum ama tedaviye ara verdik ilk önce bu kistlerden kurtulmam lazımmış.vücut ilaca aşırı tepki vermiş.RABBıM ıSTEYEN HERKESE HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLADLAR VERSıN ıNŞAALLAH

Yukarı Alt