• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Klomen'e başlıyorum .... 🤲🏻🥰

Bifincankahve

Gel artık minişim anneyi çok beklettin 🤗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
1.861
2.663
Peki ondan önceki kontrolde kaçtı hatırlıyor musun?
Kaç günde ne kadar büyüyor fikir olur
Ondan önceki kontrolde yumurtam olusmamıştı :KK43: ama çatlatma iğnemi oldum az önce hayırlısı artık.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bifincankahve

Gel artık minişim anneyi çok beklettin 🤗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
1.861
2.663
Hayırlısı canım 🙏 bana öyle geliyor ki yumurta çatlamaya yakın daha hızlı büyüyor. En son 16 mm miş bugüne kadar illaki biraz daha büyümüştür 🤗
İnşallah canım salı gününe kadar büyür daha bence, doktorun söylediği günleri değerlendirip beklemek kaldı 💕🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Optimussprime

+1 ini bekliyor...❣️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
449
476
Belirtileriniz var mı bende kullandım klomen 3 tane yumurtam olgunlaştı 22mmdiler 2 gün sonra tekrar gel dedi drum. Gittim yumurtamın biri çatlamıltı çatlatma iğnesi vurulmama gerek kalmadı kendiğinden çatlıyor dedi ilişki verdi şuan 12.günüm adetime 5 gün var 1 gün öncesinede doktr randevum var sizce olmuşmudur bi kaç belirtilerim var 🥺
Günde kaç klomen kullandın canım? Klomen harici bi şey kullandın mı?

Maisiyah345

Künfeyekûn, elbet bir gün..🤲
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
919
971
Belirtileriniz var mı bende kullandım klomen 3 tane yumurtam olgunlaştı 22mmdiler 2 gün sonra tekrar gel dedi drum. Gittim yumurtamın biri çatlamıltı çatlatma iğnesi vurulmama gerek kalmadı kendiğinden çatlıyor dedi ilişki verdi şuan 12.günüm adetime 5 gün var 1 gün öncesinede doktr randevum var sizce olmuşmudur bi kaç belirtilerim var 🥺
Bende gittim doktora perşembe günü klomen kjullanmıştım kontrole gittim iki tanr çatlamış yumurtam oldığunu söyledi gerek yok çatlatma iğnesi ne dedi bana bebek olursa şayet tutunsun diye progestan verdi önlem amaçlı bana git sık ilişkiye gir adet olmazsan kan tahlili yap gel dedi. Senin ne gibi belirtilerin var

Ruyaaam123

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
268
183
Bende gittim doktora perşembe günü klomen kjullanmıştım kontrole gittim iki tanr çatlamış yumurtam oldığunu söyledi gerek yok çatlatma iğnesi ne dedi bana bebek olursa şayet tutunsun diye progestan verdi önlem amaçlı bana git sık ilişkiye gir adet olmazsan kan tahlili yap gel dedi. Senin ne gibi belirtilerin var
[/QUOTE
Merhaba kuzum bende kasık batması
Göğüsğm hassas adetliyken yada olcağım olmazdı bende
Uclaeıba aşırı derece acıyor dokunamıyorum
Tadım yok tat alamıyorun yemeklerden
Adet olcakmışım hissi

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.399
6.915
Merhaba kızlaar... durumlar nasıl nasıl gidiyor bekleyiş???

Umut999

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
134
59
Şansınız bol olsun, Rabbim hayırlıra vesile kılsın
Bende bu ay ilk defa FEMARAZ kullandım klomenle aynı görevi göreviyor, 3 tane çok kaliteli yumurtam gelişti ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, ama 12. Gün test yaptım negatif, bugün 14. Gün hala kırmızıları görmeyi bekliyorum
Umarım sizde ile yarar, bazrn keşke vurulmasaydım diyorum yumurtalar 3 tane ve kaliteli olunca aşırı umud bağlamıştım hayal kırıklığı yaşadım :KK43:
Kaliteli olduğu nereden anlaşılıyor?

Yukarı Alt