• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Klomene başlıyorum

yelizzzzzzzzzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2015
1.436
900
Kızlar iyi akşamlar yarın klomene başlıyorum ve çok heyexanlıyım ilk denemede klomenle hamile kalan oldu mu 💗
MEB canım bende yarın başlıyorum klomene 2. Demem ilkinde olmarı inşallah 2.sinre olur beraber bekleyelim inşallah ikimizde bebişimize kavuşuruz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-04-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sugar11

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
339
266
27
Klomen bittikten sonra başlıyoruz galiba ona da bugün doktora gidicem gerçi bakalım söyler heralde

Sugar11

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
339
266
27
Evet gittim adetin 5. Günü başlıycam ayın 18inde gel yumurta büyüklüğünü kontrol edelğm dedi istediği büyüklük oluşmazsa 2. 2. Kutuya başlarız dedi sonra iğne işte 😊 aynı sırada inofolik kullanmaya devam ediyorum

Jessica11

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
770
511
Evet gittim adetin 5. Günü başlıycam ayın 18inde gel yumurta büyüklüğünü kontrol edelğm dedi istediği büyüklük oluşmazsa 2. 2. Kutuya başlarız dedi sonra iğne işte 😊 aynı sırada inofolik kullanmaya devam ediyorum
Iyi canım ayni ilaclarimiz insallah sifa olur mutlu biter aşılamamız🤲🏻🤲🏻

Gamoca

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
40
25
29
Hepimize hayırlı olsun inşallah sonuca ulaşırız ❤ Bende kullandım yumurtam oluştu 16 mm bugün çatlatma iğnesi oldum ama koldan yaptılar bana acaba farkeder mi 🤔🤔