Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Kadınının Diğer Burçlarla Uyumu

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
5 Mart 2012
16.511
12.222
koc-burcu-kadini-nasil-giyinir-728x410.jpg


Koç & Koç

Aşk: aynı anda parlayıp aynı anda sönen biri ikili olurlar. Oldukça heyecanlı, dinamik, ateşli bir ilişki yaşarlar.

İş: kimin patron olacağı konusunda bitmek bilmeyen tartışmalar gündeme gelir. İşe ilişkin ani kararlar alarak sonradan pişmanlık yaşayabilirler.

Arkadaşlık: başlarını beraberce derde sokmak ve son üçüncü bir kişiden yardım istemek konusunda uzmanlaşırlar. Birbirlerinin haklarını savunurken aslan kesilirler.


Koç & Boğa

Aşk: Koçun risk ve heyecan arzusu garantici olan boğanın Yüreğine indirebilir. Ancak zevk ve sefa düşkünlüğü konusunda anlaşabilirler.

İş: Koç yeni girişimlerde bulunup hemen arkasından başka bir yöne doğru gider. Koç'un başlattıklarını boğa devam ettirirse kalıcı bir başarı elde edebilirler.

Arkadaşlık: Koç'un cesareti ile boğa'nın azmi birleştiğinde bu iki dostun önünde kimse duramaz. Ta ki koç sıkılıp kendine yeni bir arkadaş bulana kadar...


Koç & İkizler
Aşk: İşte her gün ayrı bir etkinliğe koşmaktan başbaşa kalamayacak olan bir çift. Çocuksu ruhlarıyla eğlence dolu bir ilişki yaşayabilirler.

İş: Her ikisi de aynı anda birden çok iş yapmak isteyeceği için dağılabilirler. Bir konuda uzmanlaşmaları çok zor olacaktır.

Arkadaşlık: Beraberce çılgınca deneyimler yaşayarak yıllar boyu arkadaş kalabilirler. İkizler nabza göre şerbet vererek koçun sinirini yatıştıracağı için pek kavga etmezler.Koç & Yengeç
Aşk: Fevri koç hassas yengecin neyi alındığını anlayana kadar İlişki çoktan bitmiş olabilir. Sadece çocuksu ruhları temelinde bir uyum yaşayabilirler.

İş: Yengeç elindekini korumaya çalışırken Koç sürekli yeni atılımlar yapmaya çalışacaktır. Bundan dolayı hedefler konusunda bitmek bilmeyen tartışmalar yaşayabilirler.

Arkadaşlık: Geçmişe bağlı yengeç Koç'a anılarından bahsettiğinde bir duvar ile karşı karşıya kalacaktır. Ve koçu Bencillikle suçlamaya başladığında Koç çoktan kendine yeni bir arkadaş bulmuş olacaktır.


Koç & Aslan

Aşk: ortalığı yakıp yıkan tutku dolu bir ilişkileri olur. Koç Aslan'a ihtiyacı olan lüksü de sunarsa Bu ilişki nikah masasına gider.

İş: kimin patronu olacağı konusunda tartışmalar süre gelsede aslan çaktırmadan koç yönetir. Özellikle beraberce girişimde bulunmak konusunda çok başarılı olurlar.

Arkadaşlık: Zaman zaman aslanın sabit fikri Koç'a sıkıcı gelse bile, yine de birbirlerine karşı samimi bir sevgi duyarlar. Hayat boyu birbirlerine destek sunarlar.


Koç & Başak
Aşk: Koç'un ilişki içerisindeki çocuksu tavırları ve bencilliği Başak burcunu Çileden çıkarabilir. Başak'ın sabrı yettiği sürece bu ilişki devam eder.

İş: Başak Koç'u disipline etmeyi başarırsa beraberce çok başarılı olabilirler. Aksi taktirde yaptıkları işlerde başak Koç'un hatalarını düzeltmekten başka bir şey yapmaya vakit bulamayacaktır.

Arkadaşlık: Başağın takıntıları yüzünden koç bu arkadaşlıkta yeterince eğlenemez. Başak ise koçun bencil tavırlarından dolayı yorulabilir.Koç & Terazi

Aşk: Ya ilk görüşte birbirlerine tutkuyla bağlanırlar ya da birbirlerinden nefret ederler. Terazi Koç'a aşırı diplomatik gelebilir. Koç ise teraziye düşüncesiz gelebilir.

İş: Birbirlerini çok iyi tamamlarlar. Koç cesaretle girişimde bulunurken Terazi işe ilişkin sosyal ilişkileri ustalıkla yürütecektir

Arkadaşlık: Bir aradayken kavga etseler bile birbirlerine ihtiyaç duyan iki dosttur. Koç Teraziyi kendini daha fazla ifade etmesi konusunda cesaretlendirecektir.Koç & Akrep

Aşk: Birbirlerine karşı büyük bir çekim hissederler. Ancak akrebin kıskançlığı karşısında koç bunalabilir ve kaçabilir.

İş: Akrebin güç elde etme tutkusu Koç'un cesareti ile birleşince çok başarılı olabilirler. Haklarını savunmak için beraberce mücadele edebilirler.

Arkadaşlık: Koçun kırıcı tavırlarına karşı akrep kin tutmadığı sürece hayat boyu dost kalabilirler. Çevrelerinde cesur bir ikili olarak bilinirler.Koç & Yay

Aşk: Beraberce maceradan maceraya koşabilirler. Hiç yorulmadan dünyayı gezerek her şehirde nikah tazelerler.

İş: Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerde çok başarılı olurlar. Beraberce risk dolu girişimlerde bulunurlar.

Arkadaşlık: sıkça başlarını belaya soksalar da sağlam arkadaş olurlar. Birbirlerine karşı Dürüst olmaktan hayat boyu ödün vermeyeceklerdir.
Koç & Oğlak
Aşk: Koçun kafasına göre hareket etmesi ve yaptığı hatalar Oğlakın sert eleştirileriyle karşı karşıya kalır. Koç bu ilişki içerisinde kısa zamanda sıkılır.

İş: Girişimci koç ile disiplinli oğlak güçlerini birleştirdiği zaman başarılı olabilirler. İşin organizasyon bölümünde mutlaka oğlak üstlenmelidir.

Arkadaşlık: Beraber hareket etmekten hoşlanırlar. Başını derde sokan koçu oğlak ustaca kurtaracaktır.


Koç & Kova
Aşk: Birbirlerinde aradıkları heyecanı bulurlar. Her ikisi de özgür hisseder. Samimi ilişkileri kolaylıkla evlilikle sonuçlanabilir.

İş: Ütopik fikirler peşinde koşmadıkları sürece gayet başarılı olurlar. Kovanın entellektüel becerileri Koç'un cesareti ile birleşince önlerinde kimse duramaz.

Arkadaşlık: Beraberce çok eğleniyorlar. Ömür boyu süren dostlukları çılgınca anılar ile doludur.


Koç & Balık

Aşk: Balığın romantik ruhu ile Koç'un içindeki küçük bencil çocuk bir türlü uyum sağlayamaz. Balık bu ilişki içinde kendini kurban rolünde hissedecektir.

İş: Balığın hayallerini cesaretle gerçekleştirmek konusunda Koç çok başarılıdır. Ancak bazen hangi yöne gittikleri belli olmaz, iflas edebilirler.

Arkadaşlık: Balık koçun fevri tavırlarını affettiği sürece arkadaşlıkları sorunsuz yürür. Fedakar olan taraf her zaman balık olacaktır.
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt