Kocaeli'de Çocuk Doktoru Arıyorum

zeynepsz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
334
40
bende dogumumu konakta yaptım 3ay once özel ilgi ismail pehlivan a gidiyoruz cok memnunuz

f_a_s

Gergin gördüm seni:)
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
1.425
4
ali kaya ya götürüyoruz dogdugundan beri çok memnunuz..
ben doğumu konakta yaptım ergun beydi sanırım ilk bebek doktoru. adını tam hatırlayamadım. çok çok iyi bir doktor ama malesef konak hastanesine sağlıklı giden hasta döndügü için ilk kontrolden hemen sonra bıraktık. o kadar kalabalık ve randevu saatlerinin dışına çıkılıyor ki üstelik hastalar çok iç içe, daraltıyor insanı..

xxh.ydxx

canım kızım melisimmm
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2007
4.613
1
valla bende ilk önce ismail beye gittim ilgide çok bekliyosun ve adam şu varda yok diyo ilgilenmiyo çok konuşuyo gibi yapıyo ama hiç bişeyi yok diyo benim kızım çk kansız kalmış ismail yok bişey diyodu begenmediginiz doktora gittim neler çıktı tamam bagırıyor olabilir ama sen onun damarına basmıyacaksın adam dakkik dakkasında alıyo içewriye

Ssouthernssun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
861
4
valla bende ilk önce ismail beye gittim ilgide çok bekliyosun ve adam şu varda yok diyo ilgilenmiyo çok konuşuyo gibi yapıyo ama hiç bişeyi yok diyo benim kızım çk kansız kalmış ismail yok bişey diyodu begenmediginiz doktora gittim neler çıktı tamam bagırıyor olabilir ama sen onun damarına basmıyacaksın adam dakkik dakkasında alıyo içewriye
benzer seyleri bende halil beyde yasayıp yalcın beye gittim zaten tavsiye eden baskaları varmıs demekki
tamamen cocukcu bi dr zaten ilk gittigimizde annelere cok kızıyomussunuz beni cok korkutmuşlardı sizden dedi bi kahkaha attı ben cocuguyla ilgileniomuş gibi yapıp kendi keyfinde olan annelere kızıyorum kısacası siz cocukla iyiyseniz benle de iyisiniz yok verdigim ilacları bırakın düzgün kullanmayı adını bile bilmiosanız benlede kötüsünüz dedi ne zaman arasam actı sancıdan sabahın 4ünde aradım adamı yine aynı nezaketle actı teli banada ölesi lazım ilgili ve aradıgımda bulabilecegim ayrıca deniz hastanesinden emekli ve gata stajını 1.likle bitirmiş ben daha bi dr dan ne isteyeyim ki beni pohpohlamıo varsın yapmasın önemli olan cocuk

Assos

❤❤❤
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
2.893
1.577
evet canım ben özeline gidiyorum ama akademiye gidenlerden de cok memnun kalan kişi duyupta özeline öyle gitmeye karar vermiştim hatta oturdugum apartmanda 5 tane bebk var hepsi onun hastası olunca demekki bu adamda bişi var deyip gitmeye karar verdim :) 4taneside akademiye gidiyor özeldeki fahiş fiyatlardan dolayı biz özel sigortadan dolayı rahatız.ama 2.ay asıları için akademiye gidicem bende yazarım burdan bakalım nasıl davranıcak tabi hasta dr ilişkiside cok önemli bana iyi gelen herkese iyi olamayabiliyor elektrik olayı herhalde:) ama bize o kadar sabırlı olan adamın (hatta benim abuk sorularıma bile sabırla cevap verdi:kedi:) terslemesinede cok sasırdım.özele gidince ii davranıo olan biri paracı olur ama bana saglık ocagında yapılan asıları git orda yaptır bosuna para almayalım sizden dedi siz yapsanız dedim o kadarda zengin olamyın diger asıları zaten ben yapıcam bosuna para vermeyin onlar için dedi ben cözemedim valla sanırım o da pozitif elektrik aldıgına iyi davranıo kafamçokkarıştı
bende necati günaltaya gidiyorum eski tren yolu üzerinde polikliniği var ve de coook memnunum cok da eski bir doktordur siddetle tavsiye ederim
canım bizede çok iyi doktor olduğunu söylediler gittik iyi karşıladı bizi ....ellerini yıkamadıı muayeneye başlarken.. anneler heyecanlı oluyo babası sen finle diye beni azarladıı...sonra sigara kullanıyor.... ve çokta hastası olduğu için yeni hastaları pek önemsemiyor... dışarda çocuğum saatlerce ağladı kapıyı açıp bakmadıııııııııııııııı sinir oldumm...
bende akademide yalçın beye götürüyoum kızımı.ama değiştiricem.bende elektrik alamadım..
çok iyi yaparsın canımm değitir bian önce...

özel ilgi ye uğradınız mı? abimler yeğenimi oraya götürüyor ve çokta memnunlar
bana pek temiz gelmedi ve istediğin doktoru bulamıyosun...

biz 3defa gittik hatta 15inde yine gidicez ama cok kibar davranıodu 3seferinde de öle bırakın zilli sırfıntı falan demeyi hosgeldiniz efendim diye karsıladı hatta kızımı da prenses diye sewio terslemedi 10kere anlattı cokta güleryüzlüydü
benzer seyleri bende halil beyde yasayıp yalcın beye gittim zaten tavsiye eden baskaları varmıs demekki
tamamen cocukcu bi dr zaten ilk gittigimizde annelere cok kızıyomussunuz beni cok korkutmuşlardı sizden dedi bi kahkaha attı ben cocuguyla ilgileniomuş gibi yapıp kendi keyfinde olan annelere kızıyorum kısacası siz cocukla iyiyseniz benle de iyisiniz yok verdigim ilacları bırakın düzgün kullanmayı adını bile bilmiosanız benlede kötüsünüz dedi ne zaman arasam actı sancıdan sabahın 4ünde aradım adamı yine aynı nezaketle actı teli banada ölesi lazım ilgili ve aradıgımda bulabilecegim ayrıca deniz hastanesinden emekli ve gata stajını 1.likle bitirmiş ben daha bi dr dan ne isteyeyim ki beni pohpohlamıo varsın yapmasın önemli olan cocuk
ayyy ilk defa ondan memnun birini okuyorumm... ne diyosun sen adam ukalanın tekiii iyi senin ağzına mıçsın eşinide senide aşağılasın ondan iyi doktor yok haa tebrikler... sana .... ben hastayıımm gerekirse bana 40 kere anlatmalı bebeğime napacağımııııııııııııııııı....

ebruli83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
63
0
ayyy ilk defa ondan memnun birini okuyorumm... ne diyosun sen adam ukalanın tekiii iyi senin ağzına mıçsın eşinide senide aşağılasın ondan iyi doktor yok haa tebrikler... sana .... ben hastayıımm gerekirse bana 40 kere anlatmalı bebeğime napacağımııııııııııııııııı....[/QUOTE]

cnm çok ama çok haklısın..benim duygularımı dile getirmişsin aynı..al benden de o kadar..

dandini28

bebek kuşum,buruşuğum
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
1.025
8
gebzede asm Namık Kemal Akpınar'a gidiyoruz,biz de çok memnunuz.ısrar etmedikçe marka ismi bile telafuz etmiyor.

Ssouthernssun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
861
4
canım bizede çok iyi doktor olduğunu söylediler gittik iyi karşıladı bizi ....ellerini yıkamadıı muayeneye başlarken.. anneler heyecanlı oluyo babası sen finle diye beni azarladıı...sonra sigara kullanıyor.... ve çokta hastası olduğu için yeni hastaları pek önemsemiyor... dışarda çocuğum saatlerce ağladı kapıyı açıp bakmadıııııııııııııııı sinir oldumm...

çok iyi yaparsın canımm değitir bian önce...

bana pek temiz gelmedi ve istediğin doktoru bulamıyosun...

ayyy ilk defa ondan memnun birini okuyorumm... ne diyosun sen adam ukalanın tekiii iyi senin ağzına mıçsın eşinide senide aşağılasın ondan iyi doktor yok haa tebrikler... sana .... ben hastayıımm gerekirse bana 40 kere anlatmalı bebeğime napacağımııııııııııııııııı....
bilemiyorum babası sen dinle nasıl bir azar sekli ama bana kırk defa anlattı agzıma da mıcmadı kızıma da abuk şekillerde hitap etmedi hep güleryüzle karsıladı hatta gaz problemiyle gittigimizin ardından ben şöle bi bakayım anlarım iyi mi bakmışlar prenses sana kötü mü dedi gülerek ve muayeneden sonra da kim bakıosa tebrik ederim dedi ben şimdi böyle ilgilenen bi dr a ve kızımında tüm problemlerini halletmişken niye gitmeyeyim hem kızarsa da bunca tebrikten sonra yanlış yapmısım bişileri demekki diye düşünürüm ben hiç ukalalıgını görmedim seker gibi adam bana göre tabi elektrik cok farklı bi olay ben cok faydasını gördüm bu dr un diye yazmıstım ayrıca hiçbirimizi de asagılamadı biz bi kızı tam 4kişi götürdük bayramın 4.günü de agzını acmadı

ayrıca bi insanın cocuguna iyi bakmayan anne babayı asagılaması ya da bi insanın karsısındakine nasıl davrandıgı karakter meselesidir işini iyi ya da kötü yaptıgı anlamına gelmez bu yusden iyi dr olması hakkında hala savunuyorum tebrikler diyen arkadasa ragmen kimyanız tutmamıstır olabilir benim tuttu bu yusden yalçın beye gidiyorum diye afaroz edin beni bu mudur yani adam gatadan mezun bu hiç mi bişi ifade etmio acaba ve gata stajını 1.likle bitirmiş daha önce de yazmıstım ben elimin altında böle bi nimet varken faydalanıyorum kimyamda tutmusken ya da agzıma mıcmayıp azarlamaıoken sizin deyiminizle olay bu kafamçokkarıştı

musbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2010
295
8
hülya hanıma gittim memnun kalmadım kızımla ilgilenmesi iyi iyi muayene etti ama ben bana olan davranışından memnun kalmadım soru sormama bile fırsat vermeden lafı ağzıma tıktı çünkü
ilgideki ismail beyede gittim ondanda memnun kalmadım sanki kitaptan okuyormuş gibi birsürü şeyler söyledi bebeğim kansızdı tahlil bile yapmadı suratı 5 karış muayene etti kızımı, sanki bedavaya hayrına muayene ediyor adam, kim nasıl memnun kalmış bu adamdan şaştım.
hastanenin adı ilgi bide hani ilgi nerde peki yohhhh
ilgideki bahriye hanımmada iyi diyorlar ama artık sütten ağzım yandı kime gidicem bilmiyorum
hem bebeğime iyi bakacak hemde güler yüzlü bir doktor arıyorum arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

nazela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
928
0
aynı dertten muzdaribim kızlar bende.. önce övgüler üzerine konaktakki halil beye gittik tamam iii hoş dr ama bebeği muayene edip kaçıyo dışarı soru sormana fırsat bırakmıyor hiç, ikincisi randevu almak neredeyse imkansız günler sonrasına ancak randevu veriliyor. oğlum gece öksürük nöbetinden tıkanınca aynı hastanenin nöbetçi druna götürdüm ertesi sabah kendi dru görsün dedi ama nafile halil beye randevu yok icabcı dr bakacakmış. Sonrasında Erdinç beye götürdüm oğlumu hastaneye yatırdı bronşiolit olmuş yavrum... halil bey lütfedip bakmadı bile oysaki sürekli hastasıydık..

şimdi erdinç beye devam ediyoruz ama oda çok kalabalık rutinlerde iii ama en küçük sorunda tahlil vs yapmadan üniversiteye götürün diyor kaç kere bu yüzden üniversiteye götürdük oğlumu bişi çıkmadı meğerse çok basit sorunlarmış hepsi... oğlum arka arkaya 3 kez bronşiolit geçirdi bunun üstüne biz ne yapalım bir sorun mu var dediğimizde bişi yok yaz gelsin geçer diyor ya...offf offf kafama göre bi hekim bulamadım ya...

Yukarı Alt