İğneli Epilasyon kocaelide iğneli epilasyon

Munevverkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Haziran 2019
Mesajlar
1
Emoji Skoru
0
Kocaeli'de İğneli epilasyon dendiğinde aklıma gelen tek isim Djamel estetik . Verimli sonuçlar almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Izmit'te Yürüyüş yolu üzerinde yunus marketin üst katında bulunmaktadır . Ayrıca Nermin Hanımın profosyonelliği , Aysegul Hanımla birlikte samimiyeti ve ilgisinden dolayi çok teşekkür ederim .
 

sermarine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Kasım 2013
Mesajlar
51
Emoji Skoru
2
Dikkatlice okuyun!!!
Arkadaşlar, Acıbadem Hastanesi'nin lazer epilasyon hizmeti YOK!!
Evet,yok!
Hastanenin içindeki lazer odası,lazer cihazları ve lazer işlemini yapan elemanlar taşeron firma çalışanları.
Şimdi çıkıp aman ben yaptırdım öyle oldu böyle oldu Acıbadem'in doktoru ilgilendi,muayene etti diyebilirler.
Evet, bu da doğru! Lazeri yaparken çıkan yara berelerden başları ağrımasın diye doktorlar muayene ediyor bir şikayetiniz olursa. Ama şikayet kalıcı hasar bıraktıysa ayvayı yediniz.
Asla muayene bile etmezler.Lazer hizmeti taşeron firmaya ait derler. Sap gibi şapa oturmuş vaziyette kalırsınız.
Herşeyi kitabına uydurmuşlar.
Olası bir anlaşmazlıkta o lazer odasını tıpkı hastanenin içinde yer alan bir kantin gibi kiracı olarak gösterip işin içinden sıyrılabilirler.

Kesinlikle ve kesinlikle Acıbadem hastanelerindeki taşeron firmalara lazer epilasyon yaptırmayın!!

Acıbadem Hastanesi'nde lazer epilasyona başlamadan önce uzman bir doktora gidip bir sürü hormon vs testi yaptırdım.
Analizler sonucunda doktor bana Alexandrite lazer yaptırmamı önerdi.
Evimin tam karşısında olduğu için Kocaeli Acıbadem Hastanesi'ne gidip konuştum.
Konuşurken buraya gelmeden önce uzman bir doktora gidip horman ve cilt testleri yaptırdığımı, doktorun bana Alexandrite lazer tedavisi önerdiğini açıkladım. Ayrıca haftaiçi çalıştığımı ve sadece cumartesi günleri gelebileceğimi özellikle söyledim.
Anlaşırken Cumartesi günleri yapabileceklerini sorun olmayacağını söylediler.
Komple tüm vücut için anlaştık ve parasını Acıbadem Hastanesi'ne ödeyip. Acıbadem Hastanesi'nin kendi faturasını alarak çıktım.
İlk seans yapıldı.
Fakat ilk seanstan sonra tüm vücudum yara doldu.
Doktora göründük ve birkaç krem verdi fakat 2 haftaya yakın olmasına rağmen tüm vücudumu çıbana benzer yaralar sarmaya devam etti ve geçmedi. Kocaeli İzmit Acıbadem Hastanesi'ni kaç kere aradıysam ulaşamadım. Kimse yardımcı olmadı. sonunda kalkıp kendim gittim ve doktora göründüm. Yeniden bir ilaç yazdı. Onu da kullandım yine de geçmedi. Meğer verdikleri ilaçlar bolca kortizonlu ilaçlarmış. o ilaçlar yüzünden son 10 yılda kilosu şaşmayan ben 2 ayda 15 kilo aldım.
Toplamda 3 seans işlem yaptırdım. Fakat her seanstan sonra vücudumdan izler kaldı.
Her defasında Acıbadem doktoru geçecek, geçer, ama 3 ay- ama 5 ay-ama1 yıl mutlaka bu lekeler geçer dedi.
şu anda 2 yıl oldu ve hiçbir leke geçmedi!!!!!!!!!
3. seansta bana lazer cihazını değiştirdiklerini yeni lazerin (diot ya da ipl lazer) daha iyi olacağını söylediler.
Oradaki bayan bana vücudumdaki kıllarda hiç azalma olmadığını söyleyerek yeni cihazla hiç yapılmamış gibi baştan başlayalım önerisinde bulundu.
ben de bana bunu söyleyen ve doktor ya da bir tıp teknisyeni olmayan kişiye lazer yaptırmadan önce uzman bir doktora göründüğümü ve gerekli testleri yaptırdıktan sonra vücuduma ve kıl tipime en uygun lazerin alexandrite lazer olacağı önerisini aldıktan sonra Acıbadem'e geldiğimi yeniden söyledim.
buna rağmen beni o cihaza yönlendirdiler.
Cihazla yapılan deneme atışından sonra kolum yandı ve lekeler kaldı(lekeler hala geçmedi).
tekrar hastaneye gidip benim için uygun lazerin doktor tavsiyesi ile alexandrite olduğunu,onlara bu hizmet için ödeme yaptığımı ve bu hizmeti beklediğimi söyledim.
Kolumdaki leke için çözüm istedim. Görevli fotoğrafını çekti. Doktorla görüştükten sonra mutlaka döneceğini söyledi ama asla dönmedi. hatırlatma yaptım dikkate almadı.
Ben de yeniden gidip hasta haklarına şikayette bulundum.
Ödemesini yaptığım Alexandrite lazer hizmetine devam etmek istediğimi başka bir lazer hizmeti istemediğimi, yüzümdeki ve kolumdaki lekeler için çözüm beklediğimi, eğer Alexandrite lazer hizmeti veremeyeceklerse ücretini onlar ödemek koşulu ile beni İzmit'te başka bir kuruma yönlendirmelerini, bunu da kabul etmiyorlarsa ödediğim ücreti enflasyon farkı ile birlikte iade istediğimi söyleyerek hastaneden ayrıldım.
Daha sonra Kocaeli Acıbadem Hastanesi hasta hakları sorumlusu beni arayarak konuyu direktörleriyle görüştüklerini, lazer hizmetinin ve cihazların taşeron firmaya ait olduğunu, taşeron firmanın da iade alamayacağıma rağmen yine de bana kalan 3 seans için fakat bu seanslar paket alındığından paketin en düşük ücretli kısmı ile 1100 TL iade edebileceklerini, YÜZÜMDEKİ LEKELERİN DE ÖNCEDEN OLDUĞUNU söylediler.
Komediye bakın!!! Anlaşma Acıbadem ile, ödeme Acıbadem'e, fatura Acıbadem'den ama iadeyi yapma lutfu taşeron firmanın. Yüzümdeki iğrenç lekelerin sorumlusu yok ve varsa da taşeron firma imiş...

şimdi maddi manevi tazminat için mahkemeye vermeye hazırlanıyorum.

Yaşadığım bu acı tecrübe nedeniyle; tedavi türünüz ne olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle Acıbadem hastanelerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
 
Yukarı Alt