Kocam annesinde yemek yemek istiyor, Ne yapacağımı bilmiyorum

Sonsuz olsun istedim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
22
5
Selam olsun herkese...

Arkadaşlar ben yeni evliyim ve kayınvalidemlerle aynı apartmanda oturuyoruz. Sorun kayınvalidemler değil sevgili eşimle.. Her gün oraya gitmek istiyor onlarla yemek yemek istiyor. Ben de bir aile olmak için, aile kavramını oturtmak için gitmek istemiyorum yani her gün her gün gitmek istemiyorum. Ben gidecem diye rest çekti sen gelmezsen gelme dedi bana bugün en son.. Ne yapayım off.. Neden yazıyorum bunu artık ileri gidemiyorum saçma saçma oturup ağlıyorum. Lütfen bana yardımcı olun fikirleriniz benm için önemli. Ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem gerekiyor sizce

BBlair

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
1.618
2.658
Ilk evlendigimizde esim benim yemeklerime mırın kırın ediyordu sonra birgun cinlet gecirip kafasina kasee firlatinca kendine geldi ogun bugundur yemesinde goreyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-05-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

istaremm

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
274
291
Bırakın yesin, siz hayır dedikçe kahvaltıya da gider. Sizde masaya bir tabak eksik koyun, Kayınvalidede menü iyi olursa oraya gidersiniz olmadı canınız istemezse yemek yapmazsınız. yani kısaca canınızı sıkıp bosyere ağlamayın hiçbirşey değişmez. Beklentinizi düşük tutun, umursamayın yada becerebilirseniz en azından öyle görünün.

ayakkabidelisii

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2014
26
26
Her gun her gun annesini gormek isteyecekse ne diye evleniyorlar anlamiyorum! Madem bu kadar ama kuzusuydu beyefendi, anasinin dizinin dibinden ayrilmasaydi!
Siz calisiyor musunuz? Çalışıyorsanız isinize gelecek bir durum, calismiyorsaniz eger mümkünse calismanizi tavsiye ederim.

Esiniz icin de alttan alttan belli etmeden ana kuzusu tipleri yerebilirsiniz yaninda. Bir arkadas demis anneci erkekler degismez diye, cok hakli. Etrafimdaki anasina duskun erkeklerin cogu kendi kimligini tam anlamiyla oluşturamamış tipler. Bu yuzden analarindan ayrilmak zor gelir onlara.
Eger direk yuzune vurup soylerseniz annesini sevmediginizi vs dusunebilir. Onunla ayni fikirde gibi gorunun yoksa yanlis anlasilirisniz, bu durumda kotu olan kisi siz olursunuz.

Yukarı Alt