kocam baska kadinlarla konusuyor

kbrmzn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
144
28
4 senelelik birlikteligin ardindan evlendim 1.5 yillik evliyim ve 6 aylik ikiz ogullarim var eşime deliler gibi aşığım.fakat şöyle bir durum var 2014 aralikta nikah kiymistik esimin 2015 mart ayinda farkli bir face hesabi ile bir cok kadinla konuştuğunu öğrendim dunyam yıkıldı. cok ozur diledi yapmayacagim dedi soz verdi affettim zaten aileme nasil açıklardım babam mahvederdi beni nisanda düğünüm olacakti affettim onu seviyor ve ona guveniyordum olmamis gibi devem ettik6 aylik hamile iken surekli geceleri birileri ile yazisiyodu oyun oynuyorum diyip duruyordu ben zorladigimdada sen hamilelikten iyice bunalima girdin diyip uste cikiyodu ki yakaladim yine ayni hesaptan konuşmuş yine affettim benim uzerime yemin etti inandim dun gece suphelendim nedense oylece aldim telefonunu elinden acik borakmis yine kizlarla konusuyordu elimden twlefonu aldi kavga ettik bosanacagim dedim sonuclari cok agir olur dedi bosanacaktim kararliydim ama cocuklarim korkup uyandi onlari babasiz birakamam yataklari ayirma karari aldim ama gece geri yanima gelmis. artik affetmeyecegim bosanamiyorum da ne yapacagim sasirdim aldattin beni diyorum bu aldatma drgil diyo kimseye dokunmadim diyo neyini eksik ettim ben seni seviyorum diyo. bana ben seni seviyorum seninle evli olcam ama o kizlarlada konusmaya devam etcem imalarinda bulundu onu seviyorum ama artik katlanamiyorum ne yapacagim ne olur yardim edin

sensen99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
662
170
bence bosan nereye kadar cekeceksin. Cok pisman olcaksin tum hayatin boyunca o adami birakmadigin icin. Yasanmislik tavsiyesi. Tecrubeliyim. Iyi dusun tasin derim.

maviay55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.570
464
Pis mahlukat böle gevşek bir tane de bizim işyerinde karısı da beni suçluyor büyük ihtimal sinirim tepemde. Hayvan herif

Poncito

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
1.806
3.261
Anlamadığım kocan başkalarıyla konuşuyosa baban niye seni mahvediyo? Bir defa yapan hep yaparın kanıtı olmuş konun. Ne demek hem seninle boşanmayıp hem kızlarla konuşacakmış? Tövbeestağfurullah... Yemin ederim çivisi çıktı artık evliliklerin.. Bu ne mezhebi genişlik?

kbrmzn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
144
28
Defalarca affedince demek ki adamın çekineceği birşey kalmamış.
o kadar rahat konusuyorki bugun benimle anlatamam. cocuklar olmasa dun 9. kattan asagi atardim kendimi o derece sinirlerim bozuldu ellerim uyustu cok caresizim annem yan apt da oturuyo cocuklara bakiyoruz beraber onun yaninda mutlu rolü yapmak bugün beni cok yordu cok korkuyorum git geller oluyo kafayi yiyecegim

KV_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
2.591
4.951
o kadar rahat konusuyorki bugun benimle anlatamam. cocuklar olmasa dun 9. kattan asagi atardim kendimi o derece sinirlerim bozuldu ellerim uyustu cok caresizim annem yan apt da oturuyo cocuklara bakiyoruz beraber onun yaninda mutlu rolü yapmak bugün beni cok yordu cok korkuyorum git geller oluyo kafayi yiyecegim
sen niye atıyosun kendini. kocan atsın.

aldatma sayılmazmış öyle mi? sorsana ona eğer sen başka adamlarla konuşursan gece yarılarına kadar o da mı aldatma sayılmazmış? cidden merak ettim.

kbrmzn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
144
28
Anlamadığım kocan başkalarıyla konuşuyosa baban niye seni mahvediyo? Bir defa yapan hep yaparın kanıtı olmuş konun. Ne demek hem seninle boşanmayıp hem kızlarla konuşacakmış? Tövbeestağfurullah... Yemin ederim çivisi çıktı artık evliliklerin.. Bu ne mezhebi genişlik?
babam benim hic kimseyle evlenmemi istemiyordu ben zor ikna ettim. neymis efendim arkadasca konusuyo dgs ye kpss ye hazirlananlarin sorularini cozuyomus

Yukarı Alt