Kocamın bana daha çok bağlanmasını istiyorum

Ays2424

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
25
7
Kızlarrr 😊Eşim bana çok şükür elhamdülillah bağlı ama arkadaşlarımın eşleri gibi bağlı değil sizce ne yapmalıyım bu konuda ona nasıl yaklaşmalıyım ki bana daha çok bağlansın..

Zeynom38

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
62
86
35
Bacim ne ictin sabahsabah allaha dua et rabbim kalpleriizi birbirine bagla yesert bizdekileri diye varmi daha büyük baglanmak kula niye tamahediyorsun bizleri alnimaza yazan eslerimizi allah yazmadi rabbim yazdi senin alnina esini yazn rabbimse kullarindan medet umma rabbimden iste ne isteyeceksen rabbim yuregine insirah ferahligi versin yuregin darlanmis vesvese gelmis

Haticecimmm

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
332
767
29
Mesela benim eşim beni sever sayar ama ailemle hiçbirşey yapmıyor. Arabamızla pikniğe gidelim dedim hadin gidelim demedi bile. Mesela ben aileme kendi ailesi gibi olsun istiyorum.

Sehlinam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2018
949
581
Mesela benim eşim beni sever sayar ama ailemle hiçbirşey yapmıyor. Arabamızla pikniğe gidelim dedim hadin gidelim demedi bile. Mesela ben aileme kendi ailesi gibi olsun istiyorum.
Sizin istediğiniz başka o zaman. Siz ailenize bağlanmasını istihorsunuz, size değil. Bide arkadaş eşleriyle kıyas yapmayın. Yeni evliyken düştüm o saçma tuzağa. Boşuna sinirlerimi bozmuşum.

Haticecimmm

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
332
767
29
Aileme bağlansın değil de sene de bir kaç gün vakit geçirsin. Yatılı kalmasa da olur. Biz zaten yakın değiliz. Hadi onu geçtim arabayı bize versin ben ailemle biraz gezsem yeter ama benim ailemi değil kendi kuzenlerini gezdiriyor. O hataya çok düştüm çok ağladım ama geçmiyor. Sadece ben şöyle yap böyle yap demiyorum kendi içimde kırılıyorum o kadar

Lathyrus

U'mutlu 🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
499
765
Aileme bağlansın değil de sene de bir kaç gün vakit geçirsin. Yatılı kalmasa da olur. Biz zaten yakın değiliz. Hadi onu geçtim arabayı bize versin ben ailemle biraz gezsem yeter ama benim ailemi değil kendi kuzenlerini gezdiriyor. O hataya çok düştüm çok ağladım ama geçmiyor. Sadece ben şöyle yap böyle yap demiyorum kendi içimde kırılıyorum o kadar
Siz onun ailesine karşı nasılsınız. Belki aynı şeyi görmediğinden yapmak istemiyordur

Haticecimmm

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
332
767
29
Siz onun ailesine karşı nasılsınız. Belki aynı şeyi görmediğinden yapmak istemiyordur
Başta çok iyi değildik çünkü benimle çok muhatap olmuyorlardı benden canım cicim istediler bende yapmadım. Normal oldu. Sonra evlendiğinin ilk ayı köylerinde onlarla kaldık. Ben yapamadım hergün ağladım. Bu yüzden hala ilişkiyi tam anlamıyla yapamıyorum. Ama saygısızlık kötü konuşma olmadı. Bu gittiğimizde çok iyiydik . Ama eşim anneme ben sizin köpeğiniz olamam dedi.

Lathyrus

U'mutlu 🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
499
765
Başta çok iyi değildik çünkü benimle çok muhatap olmuyorlardı benden canım cicim istediler bende yapmadım. Normal oldu. Sonra evlendiğinin ilk ayı köylerinde onlarla kaldık. Ben yapamadım hergün ağladım. Bu yüzden hala ilişkiyi tam anlamıyla yapamıyorum. Ama saygısızlık kötü konuşma olmadı. Bu gittiğimizde çok iyiydik . Ama eşim anneme ben sizin köpeğiniz olamam dedi.
Bende boşverin. Size karşı iyiyse uzatmayın bi zamandan sonra bu konu size olan davranışlarına da yansır. Saygısızlık etmesin sizin görüşmenize karışmasın gerisini boşverin bence

Son düzenleme:

jnci

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
6.379
11.795
Bağlı olmak derken ?
Sevmek mi kastınız yoksa sevme biçimi mi?
Yani herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır.

denizliligenc1995

Umut dolu insanlarız
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
1.365
1.777
Evli değilim ama eşinizle daha çok vakit geçirin başbaşa kalın
Çocuk varsa ailenize bırakın birlikte eşinizle gezin başbaşa
Oturun istediklerinizi konuşun

Katipyarisi

Pöffffff 🙄
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
5.559
17.678
31
Kendiniz yapmamışsınız ama eşinizden istiyorsunuz.

Eşiniz neden böyle bir laf etti?

gunces

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
1.776
8.966
Arkadaslarimin esi gibi olsun istiyorum demek ne ya? Hic arkadaslarimin esi ile kendi esimi kiyaslamadim bu gune kadar. Ayrica taktikle iliski yurumeyecegi gibi evlilik hic yurumuz. Her evlilik, her karakter farklidir. Kiyaslamayi birakin.