kokan süpürge :(

kirmizibalikgolde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.141
Merhaba arkadaşlar,
ben dysonun toz torbalı süpürgesini kullanıyorum.Süpürmeye başladım bir koku geliyor ,bir koku geliyor anlatamam. Kanalizasyon gibi. Nasıl mide bulandırıcı böyle bir koku yok ..
En son temizlik yapan abla süpürmüştü. açtım baktım ıslak birşey çekmiş .tozla birleşince aman allahım....
Hemen temizledim çıkardım yıkadım güzelce vs ama koku çıkmadı lastiklere sinmiş. havalandırdım bir gün gene çıkmadı. nasıl çıkar bu koku tavsiye verebilecek var mı?

Lady Strawberry

Kurt,kışı atlatır ama yediği ayaz'ı asla unutmaz!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38.033
evet filtre kokmuyo zaten ama yine de yıkadım . tozun biriktiği haznenin lastiği kokuyo feci şekilde :S
İçine süpürgelere özel kokular var onlardan alıp çalıştırsanız ? Lastiklere sinen kötü koku uzun süre çıkmıyor bir daha yıkayıp iki gün bekletseniz ? Ya da servisi arayıp sorununuzu soyleseniz belki başka bir çaresi vardır

kirmizibalikgolde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.141
İçine süpürgelere özel kokular var onlardan alıp çalıştırsanız ? Lastiklere sinen kötü koku uzun süre çıkmıyor bir daha yıkayıp iki gün bekletseniz ? Ya da servisi arayıp sorununuzu soyleseniz belki başka bir çaresi vardır
yine yıkayıp kurumaya bıraktım bakalım ne olcak :KK43: süpürge kokusunu da denerim olmazsa servisi arayıp lastik istiycem :KK43:

Yukarı Alt